Polub

Co jest grane 24

6789 imprez dziś
Do poczytania
 • Muzyczne uniesienia z Rysami

  Muzyczne uniesienia z Rysami

  MUZYKA

  Elektroniczne brzmienie sampli i cutów w połączeniu z syntetycznymi instrumentami, często trance'owym lub dance'owym rytmem i wokalem. Tak w jednym zdaniu można zdefiniować zespołu Rysy. Duet wystąpi dzisiaj w lubelskim Centrum Kultury.

Nie przegap!
 • Brodka Clashes Tour

  Brodka Clashes Tour

  alternatywa

  Dwie wspaniałe formacje z potężną dawką energii zagrają 5 grudnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Koncert, na którym usłyszeć będzie można największe przeboje z wszystkich płyt AKURAT i KOŃCA ŚWIATA Megaenergetyczne granie w najlepszym wydaniu. Zapraszamy! * Akurat - polski zespół muzyczny założony w 1994 roku w Bielsku-Białej. Graną przez zespół muzykę trudno zaliczyć do jednego, konkretnego nurtu muzycznego. Zawiera ona w sobie elementy rocka, ska, reggae, punk rocka, pop oraz funk rocka. Członkowie grupy określają swoją muzykę jako poezję ska-kaną. Cechą charakterystyczną ich tekstów jest zabawa słowami. Zespół trzykrotnie (1998, 1999, 2001) wystąpił na Przystanku Woodstock w Żarach[potrzebne źródło], był również gościem Przystanku Olecko. * Koniec Świata - zespół powstał w styczniu 2000 roku w Katowicach. Grupa powstała z inicjatywy Jacka Stęszewskiego (śpiew, gitara). Po siedmiu miesiącach wspólnego grania, Koniec Świata nagrał swój pierwszy album pt. „Korzenie”. W 2002 roku ukazuje się drugi album zespołu pt. „Symfonia na sprzedaż”. Po ukazaniu się drugiego albumu Koniec Świata zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce m.in: wystąpił na IX Przystanku Woodstock oraz w 2003 wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową obejmującą większe miasta Polski. Rok 2005 przynosi kolejną trzecią już płytę Końca Świata pt. "Kino Moskwa". W 2007 roku ukazał się czwarty album "Burgerbar", a w 2010 roku album „Oranżada”..pl,

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Mechanik: Konfrontacja

  Mechanik: Konfrontacja

  akcja

  Ocena 1/6

  Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach „kariery” Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.

 • Ben Hur

  Ben Hur

  historyczny

  Ocena 2/6

  Książę Juda Ben-Hur jest bogatym kupcem żyjącym w Jerozolimie na początku pierwszego stulecia. Do miasta przybywa jego brat Messala, aby stanąć na czele legionów rzymskich. Mimo, iż dzielą ich poglądy polityczne, mężczyźni cieszą się ze spotkania po latach. Ben-Hur odmawia jednak Messali pomocy w zdławieniu powstania, co dla Rzymianina oznacza zdradę. Na skutek intrygi dawnego druha, książę zostaje skazany na ciężkie prace, a jego rodzina trafia do więzienia. Los Ben-Hura odmieni pewne spotkanie, dzięki któremu otrzyma szansę na dokonanie zemsty i odzyskanie dawnego życia.

 • Jak zostać kotem

  Jak zostać kotem

  komedia

  Ocena 2/6

  Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że… koty mają dziewięć żyć.

 • Nietuzinkowe dźwięki Dominiki Barabas

  Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów piosenki poetyckiej i studenckiej. Wygrała m.in. XV konkurs "Pamiętajmy o Osieckiej" i była finalistką Premier Opole 2016. Dominika Barabas wystąpi w piątek w studiu muzycznym Radia Lublin.

 • Ostatni weekend w kinie Perła

  To ostatnia okazja do odwiedzenia działającego w wakacje Kina Perła. Dla lubelskich kinomanów w ostatni weekend organizatorzy przygotowali sporo atrakcji.

 • Galeria Labirynt. Talerz i poduszka jako sztuka

  Jak zainteresować dziecko sztuką? Najlepiej zabrać je do Galerii Labirynt na wystawę edukacyjną "Łyżka na obrazie". Otwarcie w czwartek.

 • Centrum Kultury. Muzyczne uniesienia z Rysami

  Elektroniczne brzmienie sampli i cutów w połączeniu z syntetycznymi instrumentami, często trance'owym lub dance'owym rytmem i wokalem. Tak w jednym zdaniu można zdefiniować zespołu Rysy. Duet wystąpi dzisiaj w lubelskim Centrum Kultury.