Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Czyli życie kulturalne po lubelsku. Raniutko do kościólka a zaraz potem obowiązkowa rodzinna wycieczka do galerii handlowej. Oczywiście autkiem aby sąsiedzi widzieli. To jest obłęd jak ludzie się odmóżdżyli !!!
@perkoz_1 myślę, że w większości przypadków galeria była zamiast kościółka. Połowa tego towarzystwa na zdjęciach to gimbaza.
już oceniałe(a)ś
3
1
Matko! A któż robił te zdjęcia? I czym? To nie ma już normalnych fotografów?
już oceniałe(a)ś
22
4
Jakość i kompozycja zdjęć ... No cóż może takie czasy ... I tacy "reporterzy" ... Ale jakoś nadal zastanawia mnie, że na zdjęciu zwykłego człowieka robiącego zakupy można policzyć pryszcze na nosie czy na dekolcie, a twarze i tablice rejestracyjne ewidentnych piratów drogowych, czy choćby złodziei sklepowych są dokładnie rozpikselowane ... ? (oczywiście nie w tym "reportażu").
już oceniałe(a)ś
19
3
patrzę na to z zażenowaniem, nie wierzę, że ludzie nie mają nic innego do roboty w słoneczną, piękną niedzielę tylko łazić po galerii, co trzeba mieć w głowie i jakie potrzeby żeby się pchać w ten kociokwik???
już oceniałe(a)ś
13
2
Potrzebna w Lublinie ta galeria jak pryszcz na nosie. Chleba i igrzysk...igrzyska są, ale co z chlebem? Galeria nie generuje prawdziwych miejsc pracy, ani podatków dla kasy miejskiej. Kiedy nasi samorządowcy to wreszcie zrozumieją? To tylko kwiatek do kożucha.
@kochamstaremiasto Cicho - ostatnio czytałem tekst Pani Hołdy jak to galeria Tarasy Zamkowe odnawia oblicze ziemi, tej ziemi...
już oceniałe(a)ś
2
1
Ile wam placą za ten "szturm"? Może zapytacie wynajmujących butiki o obroty? teraz i powiedzmy po miesiacu...No i ile zarabiaja sprzedawcy i na jakich warunkach..
już oceniałe(a)ś
12
5
no ku.... był ja. z rodzino. dzieciakom kópiły my skafandry, rzona wzieła garsonkie. a ja kupił robaki na okonia. I tylko godzinkie z chakiem my stali do wyjazdu.
już oceniałe(a)ś
9
3
Kolejny artykuł sponsorowany potrzebny jak zęby w dupie. Kogo obchodzi to, ilu klientów ma jakiś sklep? Czy naprawdę nie ma o czym pisać? Ale jak reklama, to reklama...
już oceniałe(a)ś
6
2