Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Photo Nr 19 ist cool
już oceniałe(a)ś
26
2
Ta droga powstaje kilka razy szybciej niż ul. Poligonowa!!!! czas przypomnieć wykonawcy ul. Poligonowej że terminy bardzo szybko się zbliżają a postępu robót nie widać. Wiadomość medialna z DW "w poniedziałek zostanie zamknięta część ul. Poligonowej" dziś mamy środę i nić nie zostało zamknięte!!!
już oceniałe(a)ś
9
1
Tak przy okazji to może pan Nalewajko powie kiedy wreszcie ruszy sprawa budowy S17 w strone Warszawy od węzła Kurow zachod. Lubelska Gdaka bije bowiem w tej sprawie rekordy nieudolnosci i nieskutecznosci !
już oceniałe(a)ś
8
2
Czy wszystkie drzewa, tak licznie wycinane przy okazji budowy drogi, pójdą też na spalenie do elektrowni? Mam informacje, że tak stało się z drzewami wyciętymi podczas budowy drogi 747 Konopnica-Kamień. O ile pamiętam wiele z nich miało solidne pnie, z których przynajmniej palety można było zrobić. Domyślam się, że elektrownia płaci kilka groszy więcej za drewno, by go spalić jako biomasę i zaliczyć go do energii odnawialnej. Ekologia i gospodarka zasobami naturalnymi po polsku!
już oceniałe(a)ś
10
4
Oczywiście o porządnym dojeździe z miasta (czyli od skrzyżowania JP II i Al. Kraśnickiej) do najbliższego węzła nie pomyślał nikt z miejskich planistów, ani tym bardziej prezydent-wizjoner ??? Trzeba się będzie tłuc wąską, ciasną, ciemną częścią drogi w obecnym kształcie do samej Konopnicy ?
już oceniałe(a)ś
5
3
Fajna babke tam na zdjeciu widzialem. chyba na 18tym
już oceniałe(a)ś
1
0
Lublin w kółko zamknàć i raj dla kierowców- ale jak to zrobić ? To chyba nie wykonalne :(
już oceniałe(a)ś
1
0
Napiszcie, gdzie pójdzie 400 tys. ton humusu, czyli wierzchniej, żyznej warstwy gleby. Ciekawy jestem też, ile trwało rozpoznanie archeologiczne terenu pod drogę, by odkryć i zabezpieczyć przed zniszczeniem cenne z historycznego punktu widzenia zabytki ukryte być może w ziemi na trasie budowy drogi. Wiem, że wykonawcy potrafią znaleźć takich fachowców-archeologów, którzy są w stanie w ciągu dnia sprawdzić wiele kilometrów - oczywiście na papierze.
już oceniałe(a)ś
8
7