Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zwykła hołota z piwem i racami, jak na pierwszym zdjęciu, która nie ma pojęcia o historii, a robi z siebie wielkich patriotów. Najpierw sprawdźcie jak było z tymi wyklętymi, przez których trup ścielił się gęsto, a wśród tych trupów pełno Bogu ducha winnych cywili, w tym młodzież.
  @easy.przemo Na wsiach jeszcze pamiętają bandy z lasu i polowania na ludność cywilną. Dziadka znajomego o mało nie ukatrupili, bo ... pisać potrafił.
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  @i-tyle Pamiętają bandy pozorowane nie bandy z lasu. Niby podobnie a nie to samo..
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  @emigrant78 Pamiętają bandy. Przyłazili i czepiali się normalnych ludzi, bo ci, po okrucieństwach wojny, starali się żyć w nowych okolicznościach. Większość z nich miała dosyć krwi i trupów.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @i-tyle No niestety pokazujesz, ze musisz się porządnie dokształcić w tym temacie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @emigrant78 No ale o co dokładnie ci chodzi? Doszkolić w czym, w słuchaniu opowieści starszych ludzi? To oni nie pamiętają co było? Zmyślili to sobie? A może wszystko to było jedną wielką prowokacją, pozorowaną czarno-białą ściemą? To masz na myśli?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Proponuję, aby wzorem dla polskiej młodzieży byli: Marian Rejewski, Henryk Zygalski i Jerzy Różycki, ewentualnie Marian Mokrski czy Jan Zumbach. Do książek a nie drzeć mordę i machać flagami.
  @everettdasherbreed Powiedz to brytyjczykom... Albo pewnej pani, co zreformowala edukację w szkole tak, ze tych nazwisk nie było kompletnie nigdzie....
  już oceniałe(a)ś
  2
  5
  @emigrant78 Pisząc "Do książek!" miałem na myśli podręczniki do matematyki i zbiory zadań.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Dawid Hallaman(polskie nazwisko) grał dla podnóżków Mariana Kowalskiego? Człowieka pracy na wiecznym bezrobociu.. Kulturalni młodzi ludzie w kapturach z racami- to przyszłość Polski. Banda 19-to latków w mundurach, którzy do siebie mówią- "Poruczniku,baczność!" Do nauki Gnoje Przeklęte.
  już oceniałe(a)ś
  11
  3
  Ten dzień połączył Polaków? A co z Polakami, którzy nie chcą maszerować pod sztandarami ONR i podobnych organizacji?
  @c_i_n Mogli zorganizować własny marsz, event, dzień konia czy cokolwiek innego.
  już oceniałe(a)ś
  1
  5
  @c_i_n idą z komuchami w KODzie
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  to jest sztuka z bandyty zrobić bohatera.
  @wwrr1 Popieram w 100%. niedawno Michnik nazwał Kiszczaka człowiekiem honoru a Jaruzelskiego bohaterem, to jest sztuka, magiczna wręcz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Ten dzień na pewno nie połączył Polaków. Ustanowienie i obchody tego dnia jeszcze bardziej dzielą Polaków
  @waweryn Ten dzień tak oddziela prawdziwych Polaków ( patriotów ) od ludzi którzy nie zasługują na polskie obywatelstwo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Widziałam ich wczoraj na żywo. Budzą strach i przerażenie. Nigdy więcej nie chciałabym ich spotkać. NIE - dla neofaszystów, nacjonalistów i pseudopatriotów!
  @nigdy.wiecej Za dużo piłeś to i strach widziałeś.
  już oceniałe(a)ś
  2
  5
  ONR= Onanistyczny Nurt Rimmingowy.
  już oceniałe(a)ś
  8
  3