Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ale news. A kto wybierał kafelki:) ?
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Dostęp bez opłaty dlatego, że to materiał sponsorowany czy redakcja w ten sposób oczekuje od ratusza stosownego zadośćuczynienia? Gdybym osobiście miał wpływ na wybór koloru stadionowych krzesełek, to po wczorajszej wizycie w miejscu eksterminacji ściśle chronionych gatunków dziuplaków - byłby to kolor czarno-czerwony. Czarny od żałoby, bo każdego dnia widzę jak pisklęta czekają na powrót z jedzeniem lub piciem ojca i matki, a czerwony od tego co już było - czyli od dyktatury rządzącej partii. Bywają tu tacy, którzy pamiętają wizytę pierwszego sekretarza PZPR w Lublinie i sadzenie drzew na Zalewem Zemborzyckim - później było już tylko gorzej.
  A ja pamiętam jak cukrownię lubelską wizytował premier Pawlak. Pomalowano asfalt na czarno. Dosłownie. Miałem wtedy tam praktyki. Teraz tną drzewa w parku a prezydent sadzi. Lublin buduje stadion a nie ma na nim kto grać ale na kampanię wyborczą sweetfocia będzie jak znalazł.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Strasznie antypolscy ci lublinianie. Czemu nie biało-czerwony, jak swego czasu na Śląsku było? A fe separatyści pokroju Gorzelika. Pewnie chcą się przyłączyć do Ukrainy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  4