Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jednego nie rozumiem - przy Galerii Smaku autor wspomina, że "ceny są proste - wszystko za 3,19 zł za 100 g" i nie ma ani słowa komentarza, że to drogo (bo nie uznam za komentarz na temat ceny żarciku: "Pomysł z samoobsługą mi się nie podoba, bo zawsze za dużo płacę"). Tymczasem przy "Kucharski. Poezja Smaku" dowiadujemy się, że "Ceny nie powalają na kolana (...) Generalnie koszt to niecałe 30 zł za kg". Czyli 31,90 zł/kg jest okej, ale niecałe 30 zł to już drogawo? Osobliwa logika.
  @Krzyś Karwa Piskorz Prosty człowiek oparł komentarz na rozumieniu, że 3,19 to taniej niż 30 zł.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  " bogata w kalafiora"- jeeeeerzu
  już oceniałe(a)ś
  35
  4
  A gdzie nagłówek "ARTYKUŁ SPONSOROWANY"??
  już oceniałe(a)ś
  32
  10
  A gdzie Pyzata Chata? Za kilkanaście złotych można się porządnie najeść.
  już oceniałe(a)ś
  42
  28
  Promyk - nie znam tego na ul. Weteranów, ale w lokalu na Ewangelickiej można trafić na dania świetne pod warunkiem, że panie nie zapomną ich doprawić, a nie jest to takie oczywiste. Zdecydowanie nie polecam rumsztyku (nie wiem z czego robiony, ale smakuje jak ordynarna garmażerka z hipermarketu, zalegając na żołądku) i żeberek, w których bejca wędzarnicza wykręca kubki smakowe na lewą stronę. Jest tanio, ale niekoniecznie smacznie. Niewiele drożej jest w Ące, a różnica w jakości kolosalna.
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  a gdzie Mała Belgia i jej fryty i hamburgery zarówno dla vegetarianów jak i amatorów frytury wołowej :)
  już oceniałe(a)ś
  12
  7
  Za studenta jadało się pyszną chińszczyznę w lokalu na Oleskiej w Opolu. Pycha. Facet Koreańczykiem był a z samej nawet cebuli cuda robił. A później przejął go Polak, właściciel knajpy i w każdym daniu było więcej groszku, marchewki i glutaminianu niż ryżu. Studenci podziękowali, typ zawinął interes. Dziękuję, że miałem okazji spróbować smaków z końca świata w Opolu. Tyle mojego.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Się napaliłam, że to w Wwie, a to Lublin. Pozazdrościć.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0