Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  A gdzie rzeszowska proteza? To ci dopiero "perełka" : www.demotywatory.pl/4489568/Rzeszow
  @Pisul Minimus Przynajmniej nie trzeba w Rzeszowie remontować zawieszenia samochodu. To są sprawy dla zwykłych ludzi a nie jakiś stadion. Ojciec znajomego jest w Lublynie taryfiarzem. Co pół roku remont zawieszenia. To te "sukcesy" Żuka.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  @resboy Zanim następnym razem zaczniesz pisać takie "mądrości", może trochę poczytaj. Na przykład o tym ile Lublin wydaje na remonty dróg a ile wydał na budowę stadionu, który jak próbujesz zasugerować, jest wyłącznie dla ludzi niezwykłych. Na poprawę miejskiej infrastruktury idą środki o jakich kilka lat temu można było jedynie pomarzyć.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @dreamliner_z_luz Jakoś tego nie widać jak się tam pojedzie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  #@resboy, kogo ty chcesz oszukać wiejski typku? Rzeszowskie drogi: www.demotywatory.pl/4443473/Rzeszow www.demotywatory.pl/4619455/Rzeszow Samochodów się tam u was nie remontuje, bo da się tam jeździć albo amfibiami: www.demotywatory.pl/4445859/Rzeszow-ul-Dojazd-Staroniwa albo traktorami od świniarni do świniarni: www.demotywatory.pl/4615599/Rzeszow
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @Pisul Minimus Pismem obrazkowym przemawiaj do sobie podobnych przygłupów. Lublyn jest miastem zaniedbanym, szarym, depresyjnym i to są fakty. Klakierzy Żuka nawet dwojąc się i trojąc w propagandzie sukcesu na forach nie zmienią tego. Przejedź się klakierze np. drogą od strony Zemborzyc. Do momentu granicy z Lublynem droga jakościowo jest jako taka, po jej minięciu trzeba zwolnić bo zawieszenie. I tak jest wszędzie. A to, że twój guru coś tam wyremontuje (mały fragmencik całości np. Kraśnickie) nie zmienia faktu, że nadal jest źle. Ten znajomy, o którego ojcu pisałem, poznał dziewczynę studiującą w Lublinie, która mówi, że mieszkając tam dostaje depresji. Miasto jest zaniedbane, szare, ponure i to źle oddziałuje na psychikę. A propos zdjęć, mam wiele takich z Lublyna, ale pismem obrazkowym rozmawiał nie będę. To poziom ludzi pierwotnych.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  #@resboy fieju, ty nawet pisma obrazkowego nie jesteś w stanie zrozumieć, ale tak was widać "kształcą" w Rzeszowie stolicy ciemnogrodu. Gdzie Ty masz Kraśnickie w Lublinie analfabeto? Lublin to dla Rzeszowa miasto wyższego rzędu, resoraki przyjeżdzają tu na studia, do szpitali, na basen, imprezy kulturalne i koncerty z prawdziwego zdarzenia, bo w pierdzi(Rze)szowie mogą sobie jedynie wkoło kładki pochodzić w oparach spalin i posłuchać disco polo w radiu, ot taki smutny żywot na galicyjskiej prowincji.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @Pisul Minimus Z Lublina tak ubywa mieszkańców że urzędnicy albo mieszkańcy skasowali z Wikipedii tą tabelkę pokazującą rok do roku ile ludzi ucieka - www.lublin112.pl/tapniecie-demograficzne-lublinie-liczba-mieszkancow-osiagnela-poziom-1985/ W zamian wstawili taką która wywołuje pusty śmiech bo nie pokazuje co naprawdę się dzieje. Sami sprawdzcie. Szablon statystyk jest standardem Wikipedii dla całej Polski (z wyjątkiem Lublina od niedawna) Tak to w LU kręci się lody :) Pytanie: Jeśli jest tak cudownie w kozim grodzie dlaczego ludzie już nie uciekają ale spieprzają a w Rzeszowie znowu przybyło mieszkańców choć nic nie przyłączyli. Lublin umiera i nic tego nie zatrzyma. Zostaną tylko długi które będą musieli spłacić Ci co zostaną w podwyżkach.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Taaa lubelski spisek na Wikipedii, tego nawet Antoni by nie wymyślił :D W Lublinie ludzie przeprowadzają się na przedmieścia bo ich na to stać, w Rzeszowie na gwałt przyłącza się wioski i jest to takie rozwleczone na hetkarach wsiomiasto którego liczba mieszkańców mimo sztucznej napinki wciąż nie jest w stanie przekroczyć powiatowego Sosnowca, Radomia czy innej Częstochowy, a już by się chciało z Lublinem równać hahaha
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @Pisul Minimus Czekam na końcówkę roku i jak Lublin poda ile znowu ubyło mieszkańców. To dopiero będą naprawdę WESOŁE święta :)-
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Patrząc na twój ból odwłoka odnośnie Lublina, to do świąt pęknie ci w tym odwłoku żyłka, już nawet na rzeszowskich forach śmieją się z ciebie,że zazdrościsz nam budowy ikei i skręca cię z powodu rzeszowskiej nędzy z basenami, stadionami czy ofertą kulturalną. Nawet na forum musisz przychodzić do Lublina, bo u was się nic nie dzieje, artykuły macie raz na tydzień z czego największym newsem na główną jest otwarcie klubu discopolowego. A jakimi rzeszowskimi inwestycjami się najbardziej podniecasz? Budową miejskiego kibla i meblowego sklepu Agata który w Lublinie stoi już ponad rok. Słabe to jest strasznie ale rozumiem,że musisz gdzieś podleczyć swoje małomiasteczkowe kompleksy :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @Pisul Minimus "...Nawet na forum musisz przychodzić do Lublina, bo u was się nic nie dzieje..." tyle że ja mieszkałem dość długo w Lublinie. I bardzo mnie interesują dalej sprawy tego miasta. Ale jedno Ci powiem dobrze zrobiłem że i ja jak te tysiące lublinian wyprowadziło się gdzieś dalej. A u nas i tak popularniejszy portal rzeszow-news od lokalnego rzeszowskiego dodatku do GW.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @Pisul Minimus Klakierze Żuka zmień tę zdartą płytę, bo ona już nie działa. Powtarzasz jak mantrę jedno i to samo, a prawda jest odwrotna. Z Lublyna większość ucieka, do nas przyjeżdża, od was też się przeprowadzają. Coraz więcej lubelskich rejestracji na parkingach. I skończ z tym kłamstwem o przyłączaniu wsi, bo od 2010 nic nie przyłączono a ludzi przybywa w tym okresie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  #@Pisul Maximus mieszkałeś to co najwyżej w Lubinie, bo w LUBLINIE to byś nawet do zamiatania ulic się nie nadawał. U was najpopularniejsze są "nowiny" i inne "super nowości" już same te tytuły świadczą o waszej zaściankowości. @resboy podnóżku spalinowego Tadka, prawda jest zawsze jedna - Rzeszów to powiatowa mieścina składająca się ze zlepka wiosek, ulepiona tylko dzięki sowietom. Nie ma czegoś takiego jak "prawda odwrotna" tłuku bez szkoły. A co do przyłączania, to Bziankę (na marginesie to strasznie wiejska nazwa) to kto teraz będzie przyłączał? Rzeszów. Rzeszów nawet jak włączy w swoje granice całe województwo podkarpackie będzie nadal tylko wsią, bez wyrazu, kultury i miejskiej tkanki. Lublin wam kmiotki nic udowadniać nie musi bo jest był i zawsze będzie większym i bardziej znaczącym ośrodkiem i stolicą Wschodniej Polski. Może własnie dlatego, nikt tu nie myśli o przyłączaniu 40 tysięcznego Świdnika, który od lat żyje w symbiozie z Lublinem i jest z nim doskonale połączony funkcjonalnie. Ile kurników, sztachet i świniarni przybędzie Rzeszowowi po przyłączeniu Bzianki? Google street view nawet bał się tam swój samochód wypuścić.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @Pisul Minimus Leming pisze albo pismem obrazkowym albo nie rozumie tekstu pisanego. Z Lublyna cały czas ubywa ludzi, jakoś nie doceniają "sukcesów" Żuka. Do nas przybywają ciągle. Napiszę jak krowie na granicy "óczonemu z Lublyna" powoli i dokładnie - od 2010 do 2016 roku Rzeszów nie przyłączył ani cm2 zmieni, a w każdym z tych lat ludzi przybywało. Przyłączanie to inny temat, nie mający nic wspólnego z tendencją. Tak samo struktura wiekowa mieszkańców. Lublyn to emeryci. A jeśli chodzi o Bziankę to drogi dziś są tam o niebo lepsze niż w centrum Lublyna. Świdnik jest tak samo połączony z Lublynem, jak Rzeszów z Łańcutem. Ale niech będzie. Chodzi o oddziaływanie na region. Wam zabiera Warszawa. Zresztą, już o tym nie raz pisałem. Tendencja jest jasna i widoczna. Lublyn za jakiś czas podzieli los Przemyśla, Sandomierza. Będzie tylko piękny historycznie. I nic ponadto.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @resboy prężysz się tutaj sowiecki idioto, a nawet nazwy miasta po polsku nie potrafisz napisać. Idź sobie na forum Bzianki, bo tutaj nikt nie czyta twoich wypocin analfabeto który nawet pisma obrazkowego nie rozumie. Lublin zawsze nad wami, wsiowymi resboyami.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @Pisul Minimus Brakuje tępakowi z Lublyna argumentów to zaczynają się wyzwiska i hasełka. Na propagandzie sukcesu daleko nie zajedziesz. Jak jest na prawdę, każdy widzi.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @resboy Rumakowanie się skończy jak ratusz ogłosi po nowym roku ile znowu tysięcy mieszkańców ubyło w LU.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Według najnowszych danych GUS Lublinowi przybyło mieszkańców ale zaraz dwa oszołomy z wiejskiego Rzeszowa będą pisać,że to spisek :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @Pisul Minimus Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. GUS podaje dane szacunkowe a nie rzeczywiste. Tak jak w przypadku Kielc podaje, że jest tam 198 tysięcy, gdy realnie wg miasta jest 192 tysiące. Podaje się stałe zamieszkałych, a nie studentów, dojeżdżających itd. Nie wiadomo jakie dane GUS bierze pod uwagę. W taki sposób w Rzeszowie w ciągu dnia roboczego jest ponad 300 tysięcy mieszkańców, bo do roboty zjeżdża pół województwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Haha, a nie mówiłem, jesteś naprawdę niezłym ułomem. Licząc studentów i dojeżdżających do pracy to w Lublinie przebywa codziennie ponad 600 tysięcy osób. Ponad pół województwa podkarpackiego to siedzi za granicą a nie przyjeżdża do Rzeszowa do pracy, nie rób proszę ku..y z logiki.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Pisul Minimus Lubelskie zaś nie siedzi za granicą. Zbija kokosy pracując w Lublynie za 1400 zł netto. Do Rzeszowa nie przyjeżdżają do pracy, ale do Lubyna i owszem. I kto tutaj jest pie...ięty?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0