Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A pani Ania Chołota wciąż ma tą samą fryzurę:)
już oceniałe(a)ś
0
0
No i jak słusznie zauważono Krakowskie uporządkowane , nie ma handlu ,nie ma szyldów ,czyli błogostan urzędników .A co komunikacji miejskiej jak pamiętam to bilet u tych prywatnych przewożników był o połowe tańszy niż mpk co też było solą w urzędniczym oku . Jak czas pokazał dało się wyplenić tą kapitalistyczną zaraze.Teraz bilet 3,2 w obie już 6,4 czyli warto już sobie kupić skuterek ew rower i mieć szanownych pierdzistołków z ich mpk w głębokim.
@cool77 Dziwnym trafem autobusy prywatne kończyły pracę przed godziną 20. Bo po 20 jazda komercyjna była już nieopłacalna. Doskonale pamiętam tą "konkurencję", kiedy prywaciarz przyjeżdżał 3 minuty przed MPK. Złomy przywiezione na lawetach z Żywca i innych Sosnowców niekiedy z dziurami w podłodze. Istny raj. I w dodatku cena 1 złoty nie zmieniłaby się przez 20 lat! No ale wiadomo. Polak zadowolony bo taniej. Woli zeżreć produkt bułkopodobny w markecie za 0,19zł niż kupić prawdziwe pieczywo. Potem wydaje setki na lekarzy i lekarstwa i dziwi się że rak go zżera przed pięćdziesiątką. A w ogóle za komuny to było lepiej i Plac Litewski też lepiej wyglądał przed remontem.
już oceniałe(a)ś
6
1
@bu2m Polak woli mieć wybór ,jesli chce taniej jeżdzi produkt bułkopodobny ,jesli chce wydac więcej kupi sobie chleb eko ( który zazwyczaj i tak jest na polepszaczach ) . Z chlebem póki co jeszcze sie da wybrac , z transportem miejskim już nie .Ale co ja tam , urzędnicy wiedzą lepiej co można i na co wydać społeczne pieniądze .
już oceniałe(a)ś
0
6