Są trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego. Informację podała rano rzeczniczka wojewody.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem dotyczą jednej osoby w sile wieku z powiatu chełmskiego, jednej osoby w średnim wieku z powiatu lubelskiego i jednej osoby w sile wieku z powiatu kozienickiego (pacjent jest hospitalizowany w jednym ze szpitali na terenie naszego województwa).

Obecnie na terenie województwa stwierdzono 25 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Jedna osoba zmarła. Natomiast w całym kraju jest 305 potwierdzonych przypadków zakażenia. Pięć osób zmarło. 

O koronawirusie bez sensacji i paniki. Codzienny newsletter zawierający najważniejsze informacje oraz porady dotyczące profilaktyki i higieny

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Od kiedy powiat kozienicki należy do województwa lubelskiego? Kompromitująca wiedza rzeczniczki wojewody na temat województwa.
@Mrowiec
Przeczytaj tekst ze zrozumieniem.
już oceniałe(a)ś
1
0
powiat kozienicki to woj. mazowieckie, redakcjo!
już oceniałe(a)ś
2
1