Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wybór dwunastki to dopiero pierwszy etap naszego plebiscytu. Teraz z tej listy chcemy wybrać jedno wydarzenie, które będzie największym sukcesem 30-lecia. W tym momencie rola redakcji się kończy. Teraz wszystko w rękach naszych Czytelników. Głosowanie potrwa do 30 kwietnia.

Zapraszamy do głosowania i do podróży w czasie. Warto sobie przypomnieć jaką drogę przebyliśmy od 1990 r. W tym roku mija 30 lat od pierwszych w historii III RP wyborów do rad gmin. Utworzenie samorządów, wzmocnionych następnie reformą z 1999 r., to jeden z największych sukcesów odnowionej Polski. 

Głosowanie potrwa do 30 kwietnia - wydłużyliśmy je o dwa tygodnie ze względu na pandemię koronawirusa. Wyniki ogłosimy 8 maja. A 16 czerwca odbędzie się uroczysta gala Supermiast w redakcji „Gazety Wyborczej” w Warszawie.

Regulamin plebiscytu Supermiasta

Supermiasta
CZYTAJ WIĘCEJ
Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.