Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na stronie www.wyborcza.pl/wosp można już napełniać pieniędzmi wirtualną skarbonkę. To najbardziej bezpieczne rozwiązanie w dobie pandemii. Liczy się każda złotówka, zwłaszcza, że tym razem organizatorzy lokalnych finałów nie mogą zrewanżować się koncertami, kiermaszami i różnego rodzaju spotkaniami. A to przecież zawsze nakręcało zbiórkę.

Ponadto zapraszamy Was do udziału w aukcjach, podczas których można wylicytować m.in. spacer z Adamem Wajrakiem po Puszczy Białowieskiej wraz z noclegiem w Białowieży i pakietem książek oraz 100-letnią prenumeratę wyborczej.pl.

Wierzymy też, że z wielkim zainteresowaniem spotka się nasza wyjątkowa licytacja, dzięki której każdy czytelnik ma szansę zostać bohaterem lub bohaterką pierwszej strony piątkowego tygodnika „Gazety Wyborczej”. To doskonała okazja, by zaprezentować swoją twórczość, przedstawić działalność firmy, a może też pokazać, z czego najbardziej jest się dumnym.

We współpracy z dziennikarzem i fotoreporterem powstanie artykuł, w którym zwycięzca będzie mógł np. zabrać czytelników w swoje ulubione miejsce, lub też opowiedzieć o ludziach, którzy są ważni w jego życiu.

Licytacje pierwszych stron tygodników odbywają się pod hasłem „Stwórz razem z nami pierwszą stronę tygodnika Gazety Wyborczej w Lublinie”. Treść artykułu będzie efektem uzgodnień z redakcją, by spełniała standardy „Gazety Wyborczej”, nie była sprzeczna z przepisami prawa i zachowywała wymogi obiektywizmu dziennikarskiego.

Hasłem przewodnim jest „Finał z głową”., Bądźmy razem, grajmy z Orkiestrą Jurka Owsiaka.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.