Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

WOŚP 2021. W niedzielę przed północą dobiegł końca 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku dowodzona przez Jurka Owsiaka fundacja zbierała pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak zawsze „Gazeta Wyborcza” przyłączyła się do finału i zagrała razem z Orkiestrą. Zaprosiliśmy Czytelników „Wyborczej” do wyjątkowej licytacji na rzecz WOŚP.

Dzięki tej akcji każdy miał szansę zostać bohaterem lub bohaterką pierwszej strony piątkowego tygodnika „Gazety Wyborczej”. To była świetna okazja, by zaprezentować swoją twórczość, przedstawić działalność firmy, a może też pokazać, z czego najbardziej jest się dumnym.

Teraz we współpracy z dziennikarzem i fotoreporterem powstanie artykuł, w którym zwycięzca zabierze czytelników w swoje ulubione miejsce lub też opowie o ludziach, którzy są ważni w jego życiu. Licytacja pierwszej strony „Tygodnika Lublin” już się zakończyła.

Zwycięzca wylicytował kwotę 1477 zł.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.