Oszczędzacie wodę? Nie marnujecie jedzenia? Rezygnujecie z plastiku? Pokażcie swoje proekologiczne zachowania w formie prac plastycznych.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

„Ekologia w Twoim domu" to konkurs plastyczny skierowany do przedszkoli z Lublina i regionu. Dzieci w wieku przedszkolnym mają za zadanie narysować, oczywiście pod okiem opiekunów, pracę związaną z ochroną środowiska. Zachęcamy do udziału w konkursie całe przedszkola.

Konkurs dla przedszkoli. "Ekologia w Twoim domu" [REGULAMIN]

Praca plastyczna powinna dotyczyć zagadnień mieszczących się w tytule konkursu. Prace trzeba dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Krakowskie Przedmieście 21, 20-002 Lublin, z dopiskiem „Skrzynka Gazeta Wyborcza – Konkurs: Ekologia w Twoim domu". Osoby, które będą chciały dostarczyć prace osobiście, mogą je umieszczać w specjalnie oznaczonej skrzynce w bramie kamienicy w godzinach 9-21. Można to zrobić do wtorku, 30 listopada.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone! Nagrodą główną są bilety na spektakl „Bucik Kopciuszka" do Teatru Andersena dla grupy 30 dzieci z przedszkola, które przygotuje najładniejsze prace.

Ekologia w Twoim Domu
Ekologia w Twoim Domu  Fot. Studio Wyborcza

Na laureatów czekają też nagrody indywidualne. Są nimi vouchery zakupowe o łącznej wartości 1000 zł. Wręczenie nagród odbędzie się 6 grudnia o godz. 17 w Felicity Lublin w strefie przy Smyku. Nagrodzone prace będą wyeksponowane podczas specjalnej wystawy w Felicity Lublin od 6 grudnia oraz opublikowane w serwisie www.lublin.wyborcza.pl i na stronach „Tygodnika Lublin". Regulamin konkursu na stronie lublin.wyborcza.pl.

Partnerem głównym konkursu jest KOMA, a partnerami są: Felicity Lublin, OSM Krasnystaw oraz Aliplast

 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem