Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Link do naszej aukcji znajdziesz tutaj:

AKCJA WOŚP. Licytacja pierwszej strony „Tygodnika Lublin". Weź udział i pomóż chorym dzieciom.

Osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę, zostanie bohaterem lub bohaterką naszej piątkowej pierwszej strony w jednym z lutowych wydań tygodnika. To okazja, by na łamach „Wyborczej" opowiedzieć o swojej pasji, pracy, stworzonej przez siebie firmie albo ulubionych miejscach w mieście. Oczywiście obowiązują pewne zasady:

  • Materiał zostanie stworzony we współpracy z lubelską redakcją Gazety Wyborczej; tekst i fotografie itp. składające się na materiał podlegają akceptacji redakcji i zwycięzcy aukcji.
  • W materiale nie mogą się pojawić przekazy noszące znamiona niezgodnej z prawem reklamy.
  • Materiał nie może być niezgodny z linią programową redakcji Gazety Wyborczej.
  • W materiale nie mogą się pojawiać przekazy mogące naruszyć prawo, dobre obyczaje lub prawa lub dobra osobiste osób/podmiotów trzecich.
  • Materiał musi spełniać standardy obiektywizmu.
  • Planowany termin publikacji - luty 2022 r.

Wszystkie nasze licytacje  można znaleźć na stronie wyborcza.pl/WOSP.

Spacer po po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem

Oprócz licytacji okładki „Tygodnika Lublin", która potrwa od 17 do 30 stycznia, polecamy także inne aukcje „Wyborczej". Do wygrania jest np. Spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem, czyli spotkanie z autorem książek, dziennikarzem „Wyborczej" i obrońcą Puszczy. Plus jeden nocleg w Białowieży dla czterech osób w dogodnym dla obu stron terminie (z uwzględnieniem obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią). Dla zwycięzców licytacji mamy też zestaw książek autorstwa Adama (z autografem!).

Polecamy także aukcje pod hasłem „Prenumerata Wyborcza.pl na 100 lat"... a nawet jeden dzień dłużej! Najwyższy pakiet – Klubowy. Na wszystkich nośnikach – tych, których używamy dzisiaj, telefonach i komputerach, oraz tych, których będą używały nasze wnuki i prawnuki.

Wylicytować można także książkę „Wybór" z dedykacją. W książce Applebaum i Tusk w dwunastu błyskotliwych rozmowach odpowiadają na najgorętsze pytania dotyczące Polski i Europy.

Na stronie https://eskarbonka.wosp.org.pl/f2txxf można też dorzucić datek do e-skarbonki „Gazety Wyborczej".

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Lublinie

W tym roku dowodzona przez Jurka Owsiaka fundacja zbiera pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W województwie lubelskim podczas 30. Finału WOŚP przez całą niedzielę, 30 stycznia będzie działać 65 sztabów. Główna impreza finałowa rozpocznie się o godz. 12 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków.

O szczegółach lubelskiego finału piszemy TUTAJ.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.