W Lublinie ulubionym zielonym miejscem naszych czytelników okazał się park Jana Pawła II, a spośród zielonych atrakcji Lubelszczyzny najwięcej głosów oddano na szumy nad Tanwią w Suścu.

Zieleń to temat przewodni tegorocznej edycji Supermiast i Superregionów 2022. Pod koniec kwietnia rozpoczęliśmy naszą akcję. Zaproponowaliśmy, żebyście zgłaszali propozycje Waszych ulubionych zielonych miejsc w samym Lublinie i na Lubelszczyźnie. Spośród nich postanowiliśmy wybrać dziewięć najciekawszych z miasta i dziewięć z regionu. Wzięły one udział w naszym plebiscycie. Głosowanie zakończyliśmy w niedzielę 29 maja. Okazało się, że w zestawieniu zielonych skarbów Lubelszczyzny najwięcej głosów oddano na szumy nad Tanwią w Suścu. Natomiast w Lublinie zwyciężył park Jana Pawła II. Uroczyste podsumowanie plebiscytów odbędzie się 23 czerwca w Warszawie w siedzibie „Gazety Wyborczej" przy ul. Czerskiej.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Moja ulubiona przestrzeń jest na ul. Zielonej w Lublinie , darmowa stołówka dla bidoków jak ja
już oceniałe(a)ś
0
1