Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Park handlowy znajduje się w okolicach skrzyżowania z ul. Wrotkowską i sąsiaduje bezpośrednio z marketem Kaufland. Na miejscu na klientów czeka bezpłatny parking na 185 samochodów. Inwestor pomyślał również o osobach niepełnosprawnych oraz rowerzystach. Ale do centrum bez problemu dotrą też ci mieszkańcy, którzy na co dzień przemieszczają się komunikacją miejską. W pobliżu galerii (przystanek znajduje się tuż przy parku) zatrzymują się m.in. autobusy linii 25 i 50 oraz trolejbusy linii 157, 160 i 162.

Materiał PartneraMateriał Partnera Diamentowa Park

Jedyne sklepy w Lublinie

Na powierzchni 7,3 tys. m.kw. działa już 14 sklepów z różnych branż. Klienci, którzy chcą urządzić swoje mieszkanie, pierwsze kroki powinni skierować do Jyska oraz Pepco. Pierwszy z nich reklamuje się hasłem „wszystko dla domu" i oferuje szereg produktów do sypialni, łazienki, biura, salonu czy jadalni. Drugi jest z kolei jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Oba sklepy są częścią międzynarodowych sieci handlowych.

Diamentowa Park to jedyne miejsce w Lublinie, w którym swoją siedzibę ma Senpo. Firma od lat wyposaża sypialnie w markowe produkty. W Senpo są m.in łóżka tapicerowane, drewniane, materace wyprodukowane według najnowocześniejszych technologii oraz poduszki i kołdry z wypełnieniem syntetycznym lub naturalnym.

Swój pierwszy sklep w mieście otworzył też tutaj Neonet. Sieć sklepów specjalizująca się w elektronice domowej posiada bogaty wachlarz produktów z branży: RTV, AGD, IT, akcesoria i multimedia. Klienci mogą też liczyć na miejscu na fachową poradę profesjonalnych doradców.

Wkrótce nowi najemcy

Poszukiwacze nowych pomysłów na stylizacje powinni odwiedzić KiK. To właśnie tutaj można odnaleźć modne outfity w najlepszej jakości. Większość asortymentu stanowi odzież. W parku nie mogło oczywiście zabraknąć najlepszych sklepów z drogerią. Rossmann oferuje szeroką gamę wyselekcjonowanych, zróżnicowanych i wysokojakościowych produktów kosmetycznych i higienicznych, chemię gospodarczą, akcesoria dla domu oraz karmy dla zwierząt.

Także w Hebe znajdziemy starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Drogerię, ale także artykuły spożywcze, dekoracje zabawki i narzędzia kupimy też w sklepie Dealz.

Miłośnicy zwierząt najlepiej poczują się w Kakadu. Sklep proponuje wysokiej jakości karmy, których nie można kupić w super- czy hipermarkecie. Są tu także przysmaki i akcesoria dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i innych zwierząt. Warto też podkreślić, że wszystkie zwierzęta oferowane w sklepach zoologicznych Kakadu są pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Ofertę sklepów Diamentowa Park uzupełniają Optyk Diamentowa, Totalizator Sportowy Lotto, garmażerka Pasibrzuch, Play oraz Plus i Cyfrowy Polsat. Wkrótce do tej listy dołączy również klinika stomatologiczna Tymodental (otwarcie w lipcu) oraz Pralnia Diamentowa (otwarcie w sierpniu). Większość sklepów jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-21. Jysk oraz Senpo rozpoczynają pracę godzinę później.

Materiał PartneraMateriał Partnera Diamentowa Park

Wszystkie informacje o bieżących promocjach i planowanych wydarzeniach można śledzić na fanpage'u: facebook.com/diamentowapark oraz na stronie diamentowapark.pl.

Materiał PartneraMateriał Partnera Diamentowa Park

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.