KATALOG Z MATERIAŁAMI PROMOCYJNYMI

AdobeStock_101591536 [Przekonwertowany]

Znów ubieramy świąteczne drzewko!


Kolejny rok z rzędu rozpoczynamy wielką świąteczną akcję, do której zapraszamy lubelskie firmy.

Te, które wykupią ozdobę na Choince Dobroczyńców, wesprą Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Lublinie na ul. Metalurgicznej 5.

Schronisko nieprzerwanie od 2007 r. zapewnia opiekę weterynaryjną i bytową zwierzętom. Do schroniska codziennie trafiają zwierzęta z wypadków komunikacyjnych, chore, wynędzniałe, będące ofiarami ludzkiej przemocy, obojętności i bezmyślności. Wierzymy, że nie pozostaną Państwo obojętni i włączą się do akcji „Choinka Dobroczyńców”. Ponad połowa zebranych środków trafi na konto lubelskiej instytucji.

Wystarczy wybrać jedną z oferowanych przez nas ozdób: • małą bombkę (1000 zł), • dużą bombkę (1500 zł), • dzwonek (1900 zł) lub • gwiazdę (2400 zł) i skontaktować się działem sprzedaży „Gazety Wyborczej” w Lublinie tel. 507 094 990 lub 507 095 936.

W zamian za wsparcie finansowe oferujemy państwu obecność reklamową na lokalnych stronach „Gazety Wyborczej” oraz na naszym serwisie lublin.wybrcza.pl.

Choinka Dobroczyńców to świąteczna akcja „Gazety Wyborczej", w której firmy, instytucje, wykupują oznaczone swym logo ozdoby na bożonarodzeniowym drzewku. Choinka publikowana jest co tydzień w piątkowym magazynowym wydaniu "Gazety Wyborczej" w Lublinie oraz codziennie na stronie lublin.wyborcza.pl. Pieniądze ze sprzedaży ozdób co roku przekazujemy na inny cel.

Informacje dla chcących wziąć udział w akcji i pragnących pomóc: tel. 507 094 990 lub 507 095 936 lub e-mail: aleksandra.celinska@lublin.agora.pl oraz katarzyna.polakowska@lublin.agora.pl