Więcej
  Komentarze
  Susza a oni wodę marnują.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Ciekawe, ile będzie kosztowało miesięczne utrzymanie basenu.
  @carrera4 Grzanie wody i budynku tej kubatury? Może braknąć na odśnieżanie i sypanie soli w budżecie. Obiekty tej skali nigdy nie są dochodowe. To takie skarbonki bez dna. Lotnisko na minusie, stadion na minusie z basebem będzie podobnie. W razie czego zaproście z Grecji Ciprasa. Specjalista od długów
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  @Pisul Maximus Bez dodatkowych danych trudno obliczyć. Kubatura 153500m3. M3 ogrzania to 2 zł. Koszt wentylacji z rekuperacją + oświetlenie + obsługa? Może być i 10 mln zł rocznie.Jest ciekawy artykuł "Aqaparki toną" Aqapark najbogatrzego Polaka Krause w Sopocie przy 1 mln skupisku ludzi w aglomeracji generuje strate 2 mln zł(2010) Wszyskie wybudowane przez miasta poszły na sprzedaż. Wyguglajcie jak kto ciekawy ile bogatych i liczniejszych miast niż Lublin się na tym przejechało. Lublin ma naprawde piękny obiekt ale przy 350 tyś ludzi pójdzie pod młotek. Oczywiście nie w 1 ani w 2 roku. Miasto musiałoby się przyznać do błedu i niegospodarności. Ale kara śmierci już wydana mimo braku daty wykonania.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Dzień dobry :) Znowu lepsi od Rzeszowa. Trochę to już nudne.
  @Pisul Minimus U nas kryty delfin, rosir, żwirownia i niedaleko coś otwarli w Boguchwale(graniczy z Rzeszowem) Całe szczęście nikt nie wpadł na szalony pomysł budowy mega Misia- skarbonki drenującej pieniądze podatnika rok w rok. U nas priorytety z deka inne. Ja tam sie ciesze że ilość ścieżek rowerowych u nas jedna z większych a dziś w budżedzie obywatelskim wygrał pomysł przeróbki kolejnych 60 krzyżówek pod rowerzystów. Rzeszów przejedziesz bezmała nie zsiadając z rowera gdzie zebry dla pieszych. I to rozumiem. Mała kwota wydana raz i służy wielu a tu garstka popływa a zapłacisz ty i ty i ty i jeszcze ty i tak co roku! Dziś stadion narodowy podobny Miś sprzedał za kase nazwe firmie PGE Narodowy. Pewnie i tu tak trzeba będzie
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  #@Pisul Maximus kąpiecie się w żwirowniach,kryjecie delfiny i rozwiązujecie krzyżówki na rowerach? Ciekawe macie tam rozrywki na podkarpaciu :P W budżecie obywatelskim to wygrał u was park papieski, zresztą nie ma co porównywać, bo ten budżet macie trzy razy mniejszy niż w Lublinie. Podobnie zresztą jak z infrastrukturą rowerową - w Lublinie trzy razy więcej stacji roweru miejskiego. Na naszym basenie będą trenować najlepsi, którzy zdobędą medale dla Polski, a u was to można ćwiczyć jedynie mycie się w podświetlanej fontannie i ćwiczenie chodzenia po okrągłej kładce utrudniającej życie pieszym - to są prawdziwe Misie otwierające oczy niedowiarkom na stolicę imitacji.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @Pisul Minimus Park wygrał rok temu. A raczej kolejne elementy tego parku. Budżet Lublina 15 mln Rzeszowa 7.5mln. Jakby nie liczyć nie jest to 3X..Ze stacjami rowerowymi prawda w L więcej ale w R więcej km ścieżek rowerowych
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @Pisul Maximus A kładka się tak sprawdziła że obok na tej samej ulicy powstanie kolejna tyle że o innym futurystycznym kształcie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  W Lublinie budżet obywatelski to 20 milionów: www.obywatelski.lublin.eu/414-budzet-obywatelski-lublina-2016 szach mat.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  W czym się sprawdziła? W przepuszczeniu większej liczby samochodów jak w Rosji i jednoczesnym utrudnieniu życia pieszym ?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @Pisul Maximus Wy tam w Rzeszowie nie macie gazet, że smrodzisz w naszych? Rozumiem, że każda kolejna inwestycja w Lublinie was boli, ale żeby aż tak? Ps: Aqua Lublin sobie poradzi, nie martw się o nas.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  #@bitus111 w Rzeszowie mało się dzieje, dlatego i artykułów mniej. W Gazeta Lublin jest 7 artykułów dziennie, w Rzeszowie tyle samo tyle,że przez cały tydzień.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1