Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Większość co mogła wyjechała z Polski , pozostali młodzi zastanawiają się jeszcze . Praca za grosze i nawet ofert pracy jest więcej , tylko jakiej i za ile , bo za najniższą krajową niedługo Lublin zostanie z rencistami i emerytami i wyludni się zupełnie . Brak normalnego dojazdu z Krakowaem , Rzeszowem czy Warszawa TYLKO busy !!! Ciasne , smierdzace i drogie busy. Niestety ale turysta czy klient został pozbawiony normalnego dokazdu autobusem przez stowarzyszenie busiarzy i marszałka .
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  O! A na obrazku pod slajdem numer 10 mamy coś, w czym Lublin jest niekwestionowanym liderem - najdroższą w Polsce drogę z ograniczeniem prędkości do 60 km/h :-)
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Czyli w skrócie nie jest najgorzej, co nie znaczy wcale, że nie mogłoby być lepiej. Jednak patrząc na to co się aktualnie dzieje w mieście, jest nadzieja, że najlepsze dopiero przed nami. Spada bezrobocie, przybywa dobrze płatnych miejsc pracy np: w sektorze IT, sporo się inwestuje w infrastrukturę, która jest najlepszym i najskuteczniejszym wabikiem dla inwestorów. Lotnisko się rozkręca, po otwarciu obwodnicy kolejne firmy szykują się do inwestycji. Kultura - ścisły krajowy top, ilości i jakości imprez zazdrości nam chyba większość miast. Przybywa studentów z zagranicy, co jest najlepszym dowodem na to, że Lublin to atrakcyjne miejsce i da się tu żyć. Z tym, że ludzie wyprowadzają się pod miasto raczej nic nie da się zrobić - takie są aktualnie trendy. Tutaj może pomóc jedynie mądra polityka metropolitalna.
  już oceniałe(a)ś
  9
  4
  Lublin od kilku lat stale się rozwija i oby tylko pis nie hamował dalszej transformacji naszego miasta i regionu, a pomagał. W innym artykule nasz Lublin wśród 7 niesamowitych miast, które według Skyscannera trzeba odwiedzić! Zapraszamy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Chwała Bogu stadion jest .
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  pulsinnowacji.pb.pl/4387450,27320,lublin-wchodzi-na-wyzszy-poziom
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  według danych z kilku lat akurat jesteśmy w czołówce budowy mieszkań w polsce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czyli tak jak ja mówiłem po wywiadówce - tata o co ci chodzi; są przecież gorsi ode mnie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  4