Od środy do końca sierpnia może potrwać remont fragmentu ulicy Lotniczej. Za prace odpowiada prywatny inwestor, który stawia w tym miejscu Biedronkę.
Puławscy policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który z pierwszego piętra wyrzucił przez okno swojego psa. W momencie zatrzymania był kompletnie pijany.
Pracownicy jedynej na Lubelszczyźnie kopalni węgla będą protestować przeciwko planowanym zwolnieniom w spółce. W środę odbędzie się pikieta pod siedzibą zarządu spółki.
Przyczepa, która odczepiła się od ciężarówki, staranowała samochód osobowy. 46-letnia kobieta za kierownicą volkswagena nie miała szans na przeżycie.
Do szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie trafił 17-letni mieszkaniec Biłgoraja. Chłopak zatruł się dopalaczami. Teraz walczy o życie.
Studia podyplomowe w Lublinie. Na lubelskich uczelniach trwa rekrutacja na studia podyplomowe. Przejrzeliśmy najciekawsze i najpopularniejsze kierunki.
Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci 26-letniego Sebastiana, kapitana i wiceprezesa piłkarskiego klubu Bronowice Lublin. Mężczyzna został poważnie ranny, a potem zmarł w wyniku wypadku na ścieżce rowerowej przy Zalewie Zemborzyckim
Już cztery lata temu marszałek nakazał szefowej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej napisać, kto płaci jej tak dużo poza szpitalem. Elżbieta Starosławska jednak tego nie zrobiła i do dziś nie zamierza robić. Czy sprawą zajmie się CBA?
60-letni Andrzej W. będzie sądzony za morderstwo. W domu, w którym była jego chodząca o kulach żona, rozlał pięć litrów benzyny. Kobieta zmarła w wyniku poparzeń po pięciu dniach w szpitalu
Wieża widokowa nad Zalewem Zemborzyckim, park rzeczny i muzeum historii rzeki - to tylko niektóre z ponad 50 pomysłów na rewitalizację doliny Bystrzycy, które zgłosili mieszkańcy Lublina. Urzędnicy deklarują, że zrealizują ponad połowę z nich....
W niedzielę między godz. 19 a 20 mężczyzna wpadł do grobu na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie. 50-latek, pod którym załamała się płyta, trafił do szpitala.
W nocy z soboty na niedzielę w Okunince pijany mężczyzna ukradł samochód. Auto zostało odnalezione kilka godzin później ze śpiącym złodziejem w środku. Policji tłumaczył, iż był na grzybach, a w samochodzie chciał się tylko przespać.
Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek rano na krajowej drodze nr 74 w Annopolu. Zginęła w nim jedna osoba
Ponad sto razy musieli interweniować strażacy minionej nocy na terenie województwa lubelskiego. Mimo że burze nie były tak intensywne jak na zachodzie kraju, to i tak było sporo pracy
Szefowa Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej Elżbieta Starosławska w ubiegłym roku zarobiła grubo ponad 400 tys. złotych, a rok wcześniej jeszcze więcej. Zasobnością portfela zdystansowała pozostałych dyrektorów szpitali podległych marszałkowi, ale w...
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.