Więcej
  Komentarze
  Pięknie, mamy cudne widoki, przyroda, czyste powietrze...aż nabrałam ochoty na wakacje na zielonej trawce.
  już oceniałe(a)ś
  14
  3
  Zdjęcia pochodzą z nad Zamościa i Hrubieszowa. Czy województwo lubelskie to tylko Zamość, Hrubieszów i jego okolice? Jak dla mnie to tylko promocja tych i tylko tych dwóch miast a nie województwa lubelskiego.
  @solar-7405 Jest jeszcze Wisła, Puławy i inne piękne miejsca. Były zdjęcia innych terenów na serwisie. Poszukaj ;) Byłam ostatnio nawet w Lublinie, uwierzysz ;) Pozdrowienia z Chełma :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najlepsze wypalanie traw. :)
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  miejsca pewnie ładne ale nie zdjecia
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  Robicie Poznańskiemu kampanię wyborczą? "Przypomnijmy sobie jak piękna jest Lubelszczyzna". Żenujące. A może przypomnicie Poznańskiego stojącego za Tuskiem, trzymającego kartkę z napisem "kłamca".
  @sezo Żal ci 4 litery ściska. Co masz do pokażania oprócz zawiści i jazgotu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Super - jestescie dumni bo niczego nie udalo sie stworzyc a najwiekszym osiganieciem jest to ze nie udalo sie tez wszystkiego spieprzyc (np wyciac lasow i zburzyc zabytkow). Brawo Polacy-Patrioci-Katolicy z PIS!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Hahaha w Rzeszowie z drona robią zdjęcia największego osiągnięcia tamtejszych inżynierów, czyli postawienia 1/5 trybun na stadionie LOL, do tego wszystkie zdjęcia ciasno skadrowane,żeby ukryć,że za dwoma blokami kryje się pastewna zabudowa. W Lublinie dronów,zdjęć i filmów z nich jest 5x tyle co z rzeszowa i są kilkukrotnie lepsze, jak zwykle muszą nas gonić we wszystkim ale zadyszka im nie pozwala - pozostało już tylko wylewanie frustracji na obcych forach :)
  już oceniałe(a)ś
  13
  14
  W większości są to zdjęcia z Zamościa ,Zamojszczyzny i Chełmszczyzny.Gdzie Lublinowi do naszych tradycji,chyba tylko w łupieniu z nas haraczy,i dotowanie swoich niecnych poczynań.Ponadto zdjęcia są wspaniałe i godne uwagi preferujące nasz region,który bardziej kulturowo,klimatycznie powinien przynależeć do podkarpacia.Na siłę nas wcielono do niechcianego przez większość mieszkańców tej krainy zaboru lubelskiego,nad czym należy ubolewać a nie promować jako /Lubelskie/
  @Zbigniew Momot nie wiem jak żeś Pan wpadł na to że Chełmszczyzna i Zamojszczyzna to Podkarpacie ? Nie pamiętam aby podczas ostatniej reformy administracyjnej ktoś z Zamościa próbował lansować hasło o przyłączeniu do Podkarpacia. Ryki i Łuków próbowały do mazowieckiego i się nie udało...ale Zamość do podkarpackiego ? jakoś nie pamiętam. A tak w ogóle to na czym Pan opiera swoją tezę ? czekam na komentarz... pozdrawiam.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0