Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Panie Prezydencie, jako rodowitemu "lubelakowi" jest mi wstyd za "oenerowska" i "korwinowska" hołotę. Proszę mi wierzyć, że mieszka tu też wielu przyzwoitych ludzi, którzy oddadzą na Pana głos. Chcemy Polski bez awantur, reprezentowanej godnie. Tak własnie jak Pan ją reprezentuje. Pozdrawiam i przepraszam.
  @gadaczka pewnie zaraz od odważnych inaczej dostaniesz "minusy", to taki rodzaj osób którzy "odważni" są tylko wtedy kiedy nic im za to nie grozi, jak to było na przykład za komuny.
  już oceniałe(a)ś
  9
  8
  @gadaczka kto jest odpowiedzialny za bezrobocie?wyższe podatki?
  już oceniałe(a)ś
  6
  12
  @gadaczka To pisałem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam kochany Pan Prezydent sto lat!
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Panie Prezydencie, ja również przepraszam w imieniu lublinian za bydło łamiące podstawowe normy kultury osobistej. Gdybym był na Litewskim, to bym chyba nie wytrzymał...Dla wszystkich normalnych Polaków to znak że trzeba mobilizować się na wybory aby powstrzymać te pisowsko-korwinowsko-narodowe ekstremizmy.
  @zadrykoza To pisałem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam kochany Pan Prezydent sto lat!
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Zwykły człowiek nie może znaleść normalnej pracy! Tylko bardzo proszę nie pisać mi że jest praca,bo praca za 1500 zł m-c po 12 godz dziennie bez ubezpieczenia to nie praca!
  Współczuję, ale atrakcyjność wynagrodzenia zależy od wykształcenia. Więcej umiesz lepiej zarabiasz. W Lublinie również A wysokość płac na pewno nie zależy od Prezydenta RP. Bez względu na ugrupowanie, które go popiera.
  już oceniałe(a)ś
  8
  3
  @harrylublin Nie pisze się "znaleść" tylko "znaleźć". Mam nadzieję,że to literówka a nie brak wiedzy.
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  @hrabia-drapello google pomogło w sprawdzeniu pisowni?
  już oceniałe(a)ś
  0
  7
  @harrylublin Czyli jednak brak wiedzy...W związku z tym 1500zł/m-c to dla ciebie max...
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  @harrylublin Z taką ortografią to nawet pracę przy łopacie będzie Ci trudno ZNALEŹĆ.
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  Panie Prezydencie - w "białych rękawiczkach" i "poprawnie" można robić jeszcze większe nieprzyzwoitości nie tylko obywatelom, ale całemu Państwu i takie powszechne praktyki Pana nie bulwersują! Pana wykrzykiwanie też dziwi...
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Kto jeszcze chce głosować na prawicę?
  już oceniałe(a)ś
  9
  6
  Droga Gazeto, poprawcie tytuł - z wizytą w Lublinie był jeden z kandydatów na urząd prezydenta RP - Pan Komorowski występował w takiej roli.
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  Lublin pokazał na co go stać i jakie tam jest społeczeństwo.Brak kultury,zwykłe chamstwo.(nie o wszystkich tu mowa).
  @lob1 Zamiast pisać o tym jakie masz wyobrażenia społeczeństwa w Lublinie to proszę przyjechać do Lublina, poznać otoczenie oraz ludzi i dopiero oceniać. Proponuję też się tu sprowadzić wraz z rodziną i poczuć na własnej skórze zaniedbania regionu wschodniej Polski przez możnych władców z partii PO. Jestem z Lublina ale Ty waść jesteś nawet bezimiennym w tym poście więc kulturalnie nazwać Ciebie człowiekiem też nie można.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0