Więcej
  Komentarze
  Śliczne zdjęcie nr 22:) A sama Katie ma bardzo ładny głos.
  @zadrykoza Faktycznie ładnie wyszliśmy
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @derq Czy wyrażacie zgodę, aby Ratusz wykorzystał to zdjęcie do kampanii "Arena Naszego Szczęścia"? @zadrykoza No popatrz, wokalistka ma ładny głos! A może jeszcze gitarzysta umie grać na gitarze, a bębniarz wie, jak uderzyć rim-shota? Takie rzeczy tylko na Arenie...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Koncert fantastyczny, wstyd za spacerowiczów i tych którzy opuszczali Arenę w trakcie koncertu. ps. znalazłem kartę pamięci - jeżeli właścicielka jej poszukuje to proszę o kontakt.
  @Mariusz Kandzierski Takie są efekty robienia spędu - czyli frekwencji na siłę (aby uratować zagrożone dofinansowanie Areny Pychy) poprzez rozdawanie biletów pracownikom z funduszu socjalnego "zaprzyjaźnionych" z Ratuszem firm.
  już oceniałe(a)ś
  8
  5
  @Mariusz Kandzierski "właścicielka" - znaczy karta przejrzana? ;) przetrzepać ją jeszcze "imagerescue", program znajdzie skasowane foty, może spod prysznica albo jeszcze lepsze.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  10 tyś widzów. Pewnie cenzura PO nie puszcza to podam link i cytat z arykułu z przed 2 dni! I zapytam ile brakuje tyś widzów i czy to w ogóle prawda co piszą? "Nowy stadion w Lublinie. Kolejny „grzech pychy” polskich samorządowców. Za 140 milionów złotych postanowiono wybudować 15 tysięczny stadion dla… 150 widzów... Obecnie mecze trzecioligowego Motoru przyciągają średnio dwa tysiące osób, czyli o wiele więcej niż wcześniej. Dla Unii Europejskiej to jednak wciąż za mało, jeśli bowiem Areny Lublin nie odwiedzi do końca roku jeszcze 361 tysięcy osób, to władze miastabędą musiały zwrócić 67 milionów unijnych dotacji." www: innpoland.pl/120367,4-najbardziej-absurdalne-inwestycje-ostatnich-lat-najdrozsza-kosztowala-220-mln-zlotych
  już oceniałe(a)ś
  5
  4
  Katie była pełna uroku, ale koncert, niestety, padł ofiarą podłej akustyki.. I zimna.. Jeśli wielu ludzi wychodzi z koncertu, to nie można mieć do nich pretensji. To koncert jest dla ludzi, a nie ludzie dla koncertu. Nawet tak uroczej osoby jak Katie Melua. Mela Koteluk, mimo prześlicznej buzi, to jakieś muzyczne nieporozumienie... Jeśli miała "rozgrzać publikę", to zupełnie jej to nie wyszło. Honor jej zespołu ratowały b. dobra gitara basowa i genialny perkusista..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A gdzie te zawistne, zazdrosne pryszcze z Rzeszowa które twierdziły,że koncert się nie uda i pluły na wspaniały Lublin?
  @Pisul Minimus piją, aby wena na pisanie paszkwili się pojawiła.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  Co z tego wynika dla... podatnika i mieszkańca naszego miasta? Tytuł pochodzi od osoby, która ma nie tylko wszystkie akta operatora stadionu zaczerpnięte z KRS ale również krzyżowe informacje pozyskane w oparciu o art. 81 Konstytucji RP. Delikatnie pisząc, to gdyby nie zamieszczone w materiale zdjęcia - mógłbym uznać, że jesteśmy w roku 84 ubiegłego wieku. Wiem, że pozyskanie w KRS akt operatora stadionu sprawia redaktorowi "sprawozdawcy" większy problem niż innym oddanie moczu ale istnieje jeszcze prawo prasowe. W ostateczności może redaktor skorzystać z art. 61 Konstytucji RP i sprawdzić frekwencję poprzez tzw. klientów instytucjonalnych. Co do reszty głosu nie zabieram, bo każdy ma prawo do osobistego rozporządzania własnymi finansami - jeżeli nie są to oczywiście finanse... publiczne.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Mela Koteluk z zespołem dała wspaniały koncert a nie zaprezentowała się przed Katie. Obie panie były świetne.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3