Więcej
  Komentarze
  Dlaczego ta droga taka kręta? Na kilku zdjęciach zakręty mają po 90 stopni
  @aki3 jeździsz na żyroskop i śpisz za kierownicą?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brawo Lublin za najlepszą obwodnicę w Polsce !! :)
  @Pisul Minimus Brawo Lublin ! Miasto stoi ale za to jaką piękną obwodnicę macie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @Pisul Minimus Najlepszą obwodnicę? A któż tak niby ustalił i w oparciu o jakie kryteria?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szkoda, ze autor nie wspomniał nic o "łączniku" od obwodnicy do drogi krajowej 747, której przebudowana część kończy się obecnie tuż za lotniskiem w Radawcu jadąc od strony Lublina. Droga ta, wraz z nowym mostem przez Wisłę w Kamieniu stanowi coraz ważniejszy szlak komunikacyjny pomiędzy Lubelszczyzną, a południowym (administracyjnie) krańcem Mazowsza (de facto to już Kielecczyzna, ale na skutek niechęci radomian do Kielc i skutecznego lobbingu w Warszawie, przyłączono ten obszar do woj. mazowieckiego). Ciężkie "pociągi drogowe" aby dotrzeć do przebudowanej drogi w Radawcu muszą więc, jak na razie, pokonywać wąskie i kręte odcinki biegnące przez Konopnicę, Kozubszczyznę oraz przejazd kolejowy w Motyczu. Budowa "łącznika" od S19 do Radawca jest więc sprawą ważną i pilną i nie należy o tym zapominać relacjonując postęp prac na obwodnicy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czekamy z niecierpliwością. A swoją drogą nurtuje mnie pytanie za ile zafundowaliśmy sobie permanentnie zakorkowaną Kraśnicką. A miało być takie ładnie po wprowadzeniu nowej sygnalizacji.
  @malarysa Kto mówił, że będzie ładnie? Przecież każdy normalny człowiek bez szczególnego procesu myślowego stwierdzi, że jak jest ruchliwa droga i postawisz na niej światła, to będą korki. Tu chodzi o źle pojmowaną sprawiedliwość. Kiedyś stali ludzie mieszkający w Konopnicy - nie rozumiem dlaczego, skoro da się do Lublina wjechać np. przez Raszyńską, teraz stoją wszyscy. Podobny manewr zastosowano na rondzie w Kołbieli.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bob2436 To nie jest prztyczek do świateł w Konopnicy, akurat są potrzebne i rozwiązały duży problem. To jest o zielonej fali, a raczej czerwonej na Al. Kraśnickiej
  już oceniałe(a)ś
  0
  0