Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Na żadnym z tych zdjęć praktycznie nic nie widać, no może trochę sprzętu budowlanego. W żaden sposób nie można ocenić postępu pracy, zobaczyć bardziej pełnego obrazu tej inwestycji. Polecam dokształcić się np. na Forum Polskich Wieżowców, jak robić fotorelacje.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Moze jakis plan? Z odnosnikami co gdzie i kiedy? Ale o czym tu pisać - kolejny stażysta po gimnazjum zachwycony koparka czy pracownikiem w pomarańczowej kamizelce..
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Co za grafoman pisał ten tekst? Że też Wyborcza nie szanuje się i drukuje takie wypociny."W najlepsze" robi się coś wbrew czemuś lub komuś. Podziemne instalacje wymienia się, a nie przebudowuje. Po ulicach poruszają się (lepiej: jeżdżą) samochody (pojazdy), a nie kierowcy. Kierowcy korzystają raczej z jedni, aniżeli "nitki". Zabetonować można dziurę, ubytek, ostatecznie "zbrojenie" lub szalunek, ewentualnie jakąś powierzchnię, ale nie estakadę. Estakada to cały obiekt, budowla. Urzędnicy nie przekonują, bo przekonuje się kogoś, kto nie zgadza się, spiera, uważa inaczej, a po po prostu informują lub są zdania, że etap będzie najtrudniejszy. Niestety, Wyborcza udowadnia, że obecnie dziennikarzem w tej gazecie może być nawet pierwszy lepszy grafoman, który nie potrafi sklecić przyzwoicie krótkiej informacji. Przykre.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0