Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  To to rozumiem to jest dobra przemiana nie zmiana, widze , że " dobra zmiana " zaczyna sie przejadac i to jest dobry prognostyk na przyszłośc. Z pozdrowieniami dla prezesa Katyńskiego.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  pis sie pochoruje , zawistni mali ...hahahah
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  Nie sądzicie Państwo,że tytuł "leciuchno" na wyrost ? :) CAŁE miasto MUREM za Żukiem ??? Ejże...Głosowanie w radzie wygrane jednym głosem (16 : 15) plus kilkaset osób przed ratuszem...I już jest "mur i całe miasto" ? Wiadomo, że nasz niebogaty Lublin karmi i przyodziewa masy urzędnicze i masy walczyć będą o swego chlebodawcę. I ci to,oczywiscie,murem ! Złamał urzędujący prezydent prawo, czy nie złamał - orzeknie sąd. Polityk to zawód wysokiego ryzyka...Dodam, że to dość sprawny urzędnik i alternatywny lepszy nie jest mi znany.. Ale to już przecież inna historia..
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Eh, gdzie te czasy "wsamraśnego" Jędruli Pruszkowskiego. Budowanej w bólach i znoju hali Globus, co do której nie mogli się zdecydować czy ma mieć lodowisko czy targowisko czy salę koncertową czy sportową. Jak ją w końcu zbudowali to postanowili po "gospodarsku" zaoszczędzić 200 miejsc na trybunach bo po co komu rozgrywanie międzynarodowych imprez sportowych w Lublinie. Jeszcze by przyjechali Niemcy albo nie daj Boże sportowcy od Putina. Na Litewskim stanął tymczasowy pomnik Dziadka na Kasztance i chyba tyle było osiągnięć obecnego pisowca. Litościwie pominę wykupienie akcji promocyjnej Lublina, w której przedstawiono nasze miasto jako wiochę z chałupami krytymi strzechą i wozami drabiniastymi na ulicach. Nie wspomnę o projektach MPK w sprawie kontroli biletów w darmowych autobusach Tesco i Leclerka. Fajnie było, Jędrula trzymał się mocno zasady markiza de Talleyrand'a "Zwłaszcza zanadto gorliwości". Obawiam się, że te czasy znowu wrócą bo Rodzina Radia Maryja trzyma się u nas mocno. Ćwoki przekupione 500+ również
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Paradoksalnie akcja CBA przeciwko Prezydentowi, wzmocni go przed następnymi wyborami.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  "Żuk za murem", który buduje razem z koalicją strachu i niemocy w Radzie Miasta Lublin i lokalnymi mass mediami. Pytałem w poniedziałek uczestników akcji poparcia dr Krzysztofa Żuka o znajomość wniosku CBA wraz z uzasadnieniem i merytorycznymi załącznikami. Okazało się, że 99% respondentów nie miała bladego pojęcia o żadnym z tych dokumentów, a mimo to skandowała hasła i gotowa była pójść w ogień za tym, który ich de facto zlekceważył nie przedstawiając zarzutów ani merytorycznych podstaw do swojej obrony. Dobrze, że tym razem chodziło tylko o naruszenie ustawy antykorupcyjnej, a nie jak w przypadku Olsztyna o gwałty na podwładnych, które pierwotnie trywializowane i usprawiedliwiane zakończyły się referendum, w którym nie pomogła już socjotechnika i inne tanie sztuczki, bo tamten prezydent został odwołany. Pamiętasz Gazeto jak broniłaś kiedyś parlamentarzystę, który sfałszował wybory, bo przecież taki zasłużony był dla całego miasta i regionu. Nawet jedną z ulic nazwano jego imieniem i niech mu ziemia lekką będzie - pomimo, że owoce tamtego przyszło nam konsumować dziś. Z racji tej, że nie takie rzeczy już w Lublinie przerabialiśmy, to na tym zakończę ten wpis, który proszę potraktować jako akt totalnego zażenowania, a nie próbę stawania po którejkolwiek stronie, bo prawdy nie da się zatupać, zakrzyczeć, wyśmiać, czy też przemilczeć - ona wcześniej lub później ujrzy światło dzienne w całej swojej krasie. A mury rosły, rosły, rosły...
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  A, jeszcze ciekawostka! Na jednym z transparentów widniało: "Żuk za # murem". Pewno jakiemuś zestresowanemu stażyście skierowanemu na praktykę do biura tebewałków z PUP pod presją porannej mobilizacji do wyklejania tych plakatów "na już" literki się poprzestawiały.
  @cuddles.best A u ciebie wszyscy w domu?
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Na Naszej Ulicy Świeci Dziś Słońce Dlatego w imieniu kolektywu składam życzenia tow. Winnickiemu, że wielkodusznie zgodził przeciąć tą wstęgę. No Bareja. Nawet eksponat z PZPR. Jest teź kolektyw z zakładów pracy i kół gospodyń.Prasa czujnie wypełniająca swą organizatorską funkcję, przodownicy urzędu. Spółdzielnie mieszkaniowe. Tańczą zespoły. Sportowcy bija rekordy. Po co? Mówiąc gromko NIE warchołom z CBA - przedstawicielom ziomkostw. Stąd też ten spontanicznie przygotowywany od wieelu dni/tygodni? polit -agit. Kładący tamę uzurpatorom z określonych kół. Niech żyje najuczciwszy i nieomylny tow Żukow. NIech żyje!!BY żyło się lepiej...By żyło się lepiej.
  @magax80 Uciekłeś z Kliniki Neuropsychiatrycznej ? Szukasz kolegów czy drogi powrotnej?
  już oceniałe(a)ś
  7
  4
  @magax80 Zaraz, zaraz. Nie opisujesz czasem wiecu poparcia dla Prezesa Tysiąclecia, Słońca Żoliborza i Zbawcy Ojczyzny w Ruinie?????? Opis wygląda znajomo.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1