Więcej
  Komentarze
  inwestycja zahaczyła obszar Natura 2000. i znowu (jak w przypadku obwodnicy w dolinie Bystrzycy) - ekolodzy nawet nie pisnęli. z góry wyczuli, że na Lubelszczyźnie drugiej Rospudy nie urządzą?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Na zdjęciu nr 2 widać dwa mosty nad Kurówką, rzeką szerszą niż Bystrzyca pod budowanym żelbetowym łukowym mostem ulicy Muzycznej. Może czytelnicy znają odpowiedź na pytanie jakie zadałem GW o ceny wymienionych mostów. o konstrukcji str
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tempo budowy zawrotne. Chyba taczkami wożą wszystkie materiały a beton rozrabiają w betoniarce z marketu. Hitler w takim samym czasie budował 200 km betonowej autostrady, w czasach, gdy nie było takich technologii, jak dziś.
  @bob2436 Rozumiem, że zgłaszasz się na ochotnika do bycia niewolnikiem na budowie ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bob2436 Dokładnie. Hitler miał masę taniej lub darmowej siły roboczej. Idź pomóż za darmo i weź swoją rodzinę, a na pewno będzie szybciej :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @maarian77 drogi w Polsce budujemy najdrożej w Europie więc raczej mało prawdopodobne, że ludzie pracują za darmo. Mój sąsiad kupił sobie już trzecią ciężarówkę do wożenia kruszywa na drogi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bob2436 No i ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bob2436 to i ty sobie kup...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zamiast pisania w tekście dwa razy o tym co zostanie zbudowane w ramach tej inwestycji, napisalibyście kiedy jest planowane zakończenie budowy.
  @michalwyb Przecież to jest w tekście, w ostatnim zdaniu. Pod pierwszym zdjęciem/slajdem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0