Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Roczny koszt utrzymania fontanny na Placu litewskim to tylko 860 tys zł. To drobiazg dla miasta, które nie ma długów, problemów z bezdomnością, bezrobociem, miejscami w żłobkach. W dowolne miejsce na placu nie mogą wjeżdżać pojazdy służb ratunkowych o średniej wadze, nie mówiąc na przykład o ciężkich wozach straży pożarnej. Też chciałem podziękować panu Żukowi, za to co zrobił.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najbardziej groteskowo wyglądają ubrani na czarno ochroniarze - w pełnym rynsztunku, w upale - pilnujący... no czego? Fontanny? Ławek? Mamy jedyną na świecie fontannę pod ochroną:) A koziołki dla dzieci są niebezpieczne w bliskim kontakcie - niechlujnie oszlifowane drewno grozi zadrapaniami i drzazgami. Zresztą dwa już się rozleciały i pozostały tylko po nich sprężyny, więc w tym tempie za kilka dni wszystkie znikną.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  MOżna było zrobić to lepiej. Szkoda
  @magax80 Jeżeli umiesz zrobić to lepiej to zgłoś się do ratusza. Nie czekaj, potrzebują Ciebie. Możesz przysłużyć się dla Lublina a do tego nieźle zarobić. Śmiało!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  brawo Panie Żuk, proszę tak dalej, Pan wprowadza Lubin do Europy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kiczowato jak w Skopje ;)
  @cybroman Co masz przeciwko Skopie ? W Lądku (zwanym przez niektórych Londynem) czy Paryżewie tez czasem organizują takie "kicze" ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ile razy w roku beda pokazy światla i dźwieku fontanny? W zasadzie powinny odbywac sie odpłatnie - wkoncu to tylko 800 tys zl rocznie...
  @led47 Idąc Twoim tokiem rozumowania ulica przy której mieszkasz też powinna być odpłatna. Co byś powiedział na szlaban i punkt poboru opłat pod Twoim domem?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chciałem podziękować panu Żukowi. Lublin dziarskim krokiem zmierza do I ligi polskich miast. Nie sądziłem, że kiedyś to się stanie. (zwłaszcza po słowach Karpińskiego).
  @Jur Mi Gdyż mamy fontannę ??? :)))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Jan Bystry fontanna zmienia wszystko ze wsi robi miasto.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Jan Bystry Gdyż macie fontannę, piękny plac, świetne miejsce na spotkania, wydarzenia. Nie samym chlebem człowiek żyje. Chlebem żyje jego ciało, duszy potrzeba czegoś więcej. I bardzo dobrze, że miejscowe władze to wiedzą. Gratuluję placu, w sobotę sprawdzam na żywo. Chce mi się pojechać ponad 200 km, żeby to zobaczyć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0