Więcej
  Komentarze
  Roczny koszt utrzymania fontanny na Placu litewskim to tylko 860 tys zł. To drobiazg dla miasta, które nie ma długów, problemów z bezdomnością, bezrobociem, miejscami w żłobkach. W dowolne miejsce na placu nie mogą wjeżdżać pojazdy służb ratunkowych o średniej wadze, nie mówiąc na przykład o ciężkich wozach straży pożarnej. Też chciałem podziękować panu Żukowi, za to co zrobił.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najbardziej groteskowo wyglądają ubrani na czarno ochroniarze - w pełnym rynsztunku, w upale - pilnujący... no czego? Fontanny? Ławek? Mamy jedyną na świecie fontannę pod ochroną:) A koziołki dla dzieci są niebezpieczne w bliskim kontakcie - niechlujnie oszlifowane drewno grozi zadrapaniami i drzazgami. Zresztą dwa już się rozleciały i pozostały tylko po nich sprężyny, więc w tym tempie za kilka dni wszystkie znikną.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  MOżna było zrobić to lepiej. Szkoda
  @magax80 Jeżeli umiesz zrobić to lepiej to zgłoś się do ratusza. Nie czekaj, potrzebują Ciebie. Możesz przysłużyć się dla Lublina a do tego nieźle zarobić. Śmiało!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  brawo Panie Żuk, proszę tak dalej, Pan wprowadza Lubin do Europy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kiczowato jak w Skopje ;)
  @cybroman Co masz przeciwko Skopie ? W Lądku (zwanym przez niektórych Londynem) czy Paryżewie tez czasem organizują takie "kicze" ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ile razy w roku beda pokazy światla i dźwieku fontanny? W zasadzie powinny odbywac sie odpłatnie - wkoncu to tylko 800 tys zl rocznie...
  @led47 Idąc Twoim tokiem rozumowania ulica przy której mieszkasz też powinna być odpłatna. Co byś powiedział na szlaban i punkt poboru opłat pod Twoim domem?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chciałem podziękować panu Żukowi. Lublin dziarskim krokiem zmierza do I ligi polskich miast. Nie sądziłem, że kiedyś to się stanie. (zwłaszcza po słowach Karpińskiego).
  @Jur Mi Gdyż mamy fontannę ??? :)))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Jan Bystry fontanna zmienia wszystko ze wsi robi miasto.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Jan Bystry Gdyż macie fontannę, piękny plac, świetne miejsce na spotkania, wydarzenia. Nie samym chlebem człowiek żyje. Chlebem żyje jego ciało, duszy potrzeba czegoś więcej. I bardzo dobrze, że miejscowe władze to wiedzą. Gratuluję placu, w sobotę sprawdzam na żywo. Chce mi się pojechać ponad 200 km, żeby to zobaczyć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0