Więcej
  Komentarze
  Nie ma w tym budynku niczego pozytywnego. Już chyba lepiej jakby nie był zaokrąglony. Należy również więcej dodać różowych napisów (za mało jest obecnie). Stary budynek miał charakter, gdyby realizowano społeczną koncepcję Podzamcza, zyskałby drugie życie jako spójna część większej całości. Obecnie, po zniszczeniu zarówno tego budynku, jak i zniszczeniu otoczenia tego budynku (co tam teraz można obok postawić interesującego?), zostaje chyba tylko pomalować to na pomarańczowo-żółto-brązowo, by pasowało do innego, równie interesującego trendu zrodzonego w Lublinie ostatnimi laty, oczywiście zostawiając różowe napisy, a nawet dodając nowe.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Calkowicie zniszczono kawalek dobrej architektury. Beznadzieja, rownie dobrze mozna bylo to wyburzyc.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Wielka szkoda. Barbarzyńska dewastacja.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Ten Dworzec PKS też należy zburzyć. Nie pamiętam komuny. Ale w Nowej Polsce, nie spotkało mnie w tym dworcu nic co mógłbym miło wspominać. Ba! Te Dworce Lubelskie należy wypędzić, tam gdzie Bangladesz rośnie. Czekam pełnej rewitalizacji , od ul. Ruskiej, po Zamek. A, Al. Tysiąclecia, zlikwidować, lub zakopać w tunelu. Nalezy przywrócić cichą i piękną otwarta przestrzeń od Wzgórza Czwartek, aż po Ściany Wzgórza Zamowego. Serce się kraje, gdy widzę te wszystkie budki, kioski, klitki. Rewitalizacja powinna służyć walce z nędzą.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Polecam zobaczyć rewitalizację terenu przy Dworcu we Wrocławiu, ul. Piłsudskiego 101. (www.wroclaw101.pl). Też jest tam taka drogeria. Co do Okraglaka, to lepiej gdyby to zburzyć i wstawić coś przeszklonego. Tak samo połowa kamienic z Targowej i Lubartowskiej. Zburzyć, i postawić cos nowego.
  Teraz sa nowe czasy, i powinniśmy skupić się na budowie nowoczesnych budynków i budowli, zamiast konserwowaniu marnej starej i niczym nie wyrózniającej się architektury. Ale, ale, to też aplikuje się do dawnego Okrąglaka, ta nowa wersja jest po prostyu brzydka, i nienowoczesna. Zburzyć, i postawić coś stalowo-szklanego. Pozdrawiam!
  @develop.waw.pl
  już oceniałe(a)ś
  0
  0