Więcej
  Komentarze
  Dobrze że wreszcie media piszą o smogach w polskich miastach i jego skutkach dla zdrowia. Jeżeli prezydent radni zgodzą się na zabudowę górek zamiast parku proponuję aby co roku w rocznicę tej uchwały chodzić pod ich domy (jak do nie świętej pamięci Jaruzelskiego) z transparentami "mordercy mieszkańców" "truciciele".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trzeba mieć nadzieję, że interesy polityczne przestaną dominować nad potrzebami mieszkańców naszego miasta, bo wszystkie tytułowe sprawy mają jeden wspólny mianownik. Jak wygląda otoczenie jednej z inwestycji realizowanych w 2016 roku zobrazowałem dzisiaj na czechow.poludniowy.pl . Nie jest to odosobniony przykład i nie pochodzi tym razem bezpośrednio z Górek Czechowskich, które mam nadzieję, że już nigdy nie staną się przedmiotem gry polityczno-biznesowej. Do Siego Roku!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Stężenie pyłu PM10 jest na tą godzinę o 1/6 większe niż w Warszawie. Zabudowywanie Górek Czechowskich było by zbrodnią na zdrowiu każdego obywatela Lublina. Niszczenie klinów napowietrzających miasto to przestępstwo w stylu lat'90. Więcej. Przekształcanie planów zagospodarowania "pod inwestora" to kapitalizm komradorski a'la Ameryka Środkowa. Oczywiście pą prezydą zachowuje się jak rzecznik dewelopera, a nie obywatela. Bardzo niemrawo temu zaprzeczał. Mowa ciała zaprzeczała jemu samemu. Do tego rekordowo drogi lifting Litewskiego z kiblem na wierzchu w postaci baraku. Samowola deweloperów i niszczenie przestrzeni wspólnych dalej idzie w najlepsze. Czuby, Lsm, Wieniawa. O innych "sukcesach" ala nepotyzm w podległym urzędzie szkoda pisać.
  @magax80 +1 (nic dodać nic ująć)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @magax80 +2
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @magax80 +3
  już oceniałe(a)ś
  0
  0