Więcej
  Komentarze
  Piłki na tym obiekcie nie będzie. Będą kolejne obchody kanonizacji JPII, juwenalia, chrzty świadków Jehowy, wystawy psów rasowych, miejskie sylwestry, mitingi partii rządzącej, kozienalia i medykalia. Ale piłka? Raczej nie. No i będzie przecięcie wstęgi przed wyborami. To najważniejsze.
  już oceniałe(a)ś
  35
  12
  To będzie najpiękniejsza iluminacja w Polsce na stadionie 3-ligi.Chyba że znajdzie się sponsor i wykupi licencję od Kolejarza Stróże na grę w 1-lidze.To było by najlepsze rozwiązanie dla władz miasta i kibiców Motoru Lublin.Przenoszenie meczy ligowych Górnika Łęczna na stadion Motoru to byłby największy błąd i zakończył by się tak jak przeniesienie Krymu do Rosji.
  @moto-on A jaka różnica jest czy gra Łęczna czy Lublin najważniejsze jest jakoś gry piłkarzy a nie kto .
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Taki stadion w Lublinie się przyda, nawet jesli meczy nie bedzie aż tyle to rzeczywiście, te imprezy studenckie będzie mozna tam organizować, a to ludzie siedza na trwaie gdzie sie da podczas koncertów i z miasta te imprezy wyprowadzić, żeby starsi mieszkańcy nie narzekali
  już oceniałe(a)ś
  10
  6
  Przez tydzień cysterny wywiozły spod stadionu ponad 4 miliony litrów wody deszczowej albo i gruntowej. Gdyby w miejscu tej wielkiej deszczowej kałuży była już droga, to cała ta woda popłynęłaby tam gdzie teraz układają trawę. Wszystko wskazuje na to, że będzie tam drugi zbiornik wodny, który będzie sprzątany przez MOSiR tuż przed rozpoczęciem każdej kolejnej kampanii wyborczej. Redakcji Gazety przypominam, że przez cały okres budowy nowego stadionu miejskiego MOTOR jako spółka prawa handlowego kwalifikował się do ustawowego wniosku o ogłoszenie upadłości. Niech żyje i umacnia się sojusz miejskiej koalicji z opozycją, który każdego dnia namaszcza Gazeta współfinansowana z pieniędzy gminy zadłużonej do maksymalnego przewidzianego prawem progu. Ps. Moje szalenie rzadkie wpisy tu na forum wynikają głównie z faktu, że jestem przeciwnikiem podwójnego opodatkowania, a z tym mamy do czynienia kiedy medium współfinansowane z pieniędzy podatników każe sobie dodatkowo płacić za dostęp do kontent.
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  Śliczne cudeńko, wreszcie kibice w Lublinie będą oglądać mecze w normalnych warunkach. Teraz zrobić wszystko by za dwa sezony Motor zawitał do 1 ligi i będzie wielka pociecha z tego stadionu. Jestem wielkim zwolennikiem tego, by Łęczna grała u siebie, ale te dwa mecze z gigantami z Warszawy i Poznania można by było jednak na naszym stadionie rozegrać. Idę o zakład, że w dniu meczu szanse na kupienie biletu w kasach byłyby zerowe. No i ten nowy menago z Poznania musi pokombinować z tematem U-19, może U-21. W regionie jeśli chodzi o futbol generalnie posucha(nie licząc "występków" Łęcznej, więc każdy międzynarodowy mecz(nawet pojedynczy) mógłby się okazać sukcesem jeśli idzie o frekwencję.
  już oceniałe(a)ś
  13
  12
  Kiedy wreszcie ten stadion rusza, widze ,ze prawie gotowy, ale wydarzenie juz nie mogę się doczekac meczu...zabiorę cała rodzinkę. Fajnie tez ,ze Łęczna będzie u nas grała, w Łęcznej przy stadionie to nawet nie było gdzie zaprakować po rowach jeździliśmy, albo w kółko zeby znaleźć miejsce.Nie mogę tez się doczekać, bo jak Górnik będzie grał to gwiazdy naszej piłki przyjadą, ale jestem podekscytowana :))))))))
  już oceniałe(a)ś
  12
  14
  A dlugi miasta Lublina rosną, rosną, rosną Syndyk masy upadlosciwej puka juz do drzwi
  już oceniałe(a)ś
  26
  28