Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Podziwiam Piotra Huszcza, pracowałam z nim rok czasu. Przede wszystkim profesjonalista, oddany swojej pasji, a przecież o to w gotowaniu chodzi. Bravo!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Nastały takie czasy,że ludzie oglądają programy kulinarne,żrą na potęgę i ich idolami są kucharze. Koniec świata. To nie są neurochirurdzy ani artyści typu Michał Anioł. To zwykłe kucharki- tylko nażelowane i wydziergane na potęgę. Każdy w miarę inteligentny człowiek zrobi coś lepszego w domu.
  @putin79 Drogi Putinie .. Czytając Twą wypowiedź padłem ze smiechu na podłogę i pozbierać się nie mogę. Jeśli uważasz ,że byle inteligentny przeciętny człowiek zrobi coś lepszego w domu ( w tym rozumiem ,że i Ty ) to serdecznie zapraszam w odwiedziny , płacę za wszystko jesli mi zasmakuje,ale z podkreśleniem,że ma miec to standart i nie byc to zwykły schabowy z pyrami ;) Pozdrawiam Szef Kuchni .
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  "Tacy, którzy kilka minut przed zamknięciem zamykali kuchnię, już tu nie pracują - podkreśla Przemysław Kaproń." - - CHYBA PAN PAWEŁ ZAPOMNIAŁ JAK BYŁ KUCHARZEM I PIERWSZE CO ROBIŁ W PRACY TO PRZERWE.... NA PAPIEROSA I BYŁ PIERWSZY DO ZAMKNIECIA !!! SĄ NA TO DOWODY... NA KAMERACH...ALE ARTYKUŁ DOBRZE SIĘ CZYTA WIDAĆ ŻE POSMAROWANY... A REDAKTOR CHYBA NIE ZABARDZO ZROBIŁ WYWYIAD O SZEFIE KUCHNI.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Extra nagroda..5 miejsce na 5 możliwych po prostu Bomba! :) Ciekawe co przywieźli.. może dyplom za sam udział?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1