Więcej
  Komentarze
  Ależ prowokacyjny tytuł. Proponuję zmienić na "Pruszkowski w TBS Nowy Dom zarabia tyle co Żuk łącznie w ratuszu i na wyższej uczelni" :-) Pierwszy pochłonięty jest odliczaniem dni do kolejnej wypłaty, drugi zasuwa od rana do nocy by się mieszkańcom lepiej żyło a do tego jeszcze w wolnych chwilach próbuje swoją mądrością i doświadczeniem zarażać studentów :-)
  @bitus111 TRUE, TRUE,TRUE.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @bitus111 Jest Pan strasznie zauroczony prezydentem miasta. Ale proszę pomyśleć: jeśli człowiek tyle zarabia i nie ma prawie żadnych oszczędności, to oznacza, ze źle gospodaruje swoimi pieniędzmi. A miejskimi będzie gospodarował dobrze? I nie należy odpowiadać na zarzuty w stylu: a u was biją Murzynów.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  mafia i tyle no weźcie ludzie pomyślcie racjonalnie
  już oceniałe(a)ś
  13
  6
  Teraz trochę matematyki. W 2014 r minimalna płaca wynosiła 1 680 zł, z czego 18% podatku stanowi kwotę 302,40x12m-cy=3 628,8. Prezydent Żuk zarobił w 2014 r. łącznie 388 361,21 zł, co oznacza, że na jego wynagrodzenie pracowało 107 podatników. A przecież prezydent Żuk ma jeszcze zastępców i całą armię urzędników.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Jaga ma świetną szkółkę piłkarską a gdzie Lublin ma szkółkę??? miała być na Czechowie dalej poza 1-2 boiskami reszty nie ma. Białystok daje kasę tylko na Jagę wokół której wszyscy się skupili, Lublin rzuca resztki na Montex gdzie chodzi 800 osób, kupił sobie kosza na którego nikt nie chodzi i finansuje będący w wiecznym kryzysie żużel. W Jadze zatrudnia się profesjonalistów w Lublinie doły partyjne nie mające nic wspólnego z klubem i miastem które ciągną kasę dla siebie
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  W latach 90-tych Żuk zajmował się reprywatyzacją zakładów i za każdy brał 150 000 zł i zwalnianiem ludzi z pracy.Uważam,że powyższe dane są zaniżone.A może Żuk zaczął skromnie żyć?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nawet jeśli... ale facet ma niezaprzeczalne zasługi dla rozwoju Lublin! Żaden jego poprzednik nie zrobił tyle co on!!! Co, ma pracować społecznie? To możne lepiej w Anglii pokaże co potrafi.. ? niech nawet zarabia drugie tyle, byleby byl prezydentem naszego miasta!!!
  już oceniałe(a)ś
  24
  26
  kraj minimalistów ten kto coś osiągnął to dla ciemnego ludu złodziej i krętacz. W normalnym świecie to osoba pokazywana jako wzór. Post sowiecka mentalność ma się świetnie. 70 % społeczeństwa to ludzie żyjący mentalnie w PRL
  @on1950 idź mu obciągnij jak ci tak imponuje, może coś ci kopsnie od siebie upaińcu mamy miliard długu dlatego jest taki bogaty a po drugie nie wiesz pewnych sekretów z lubelskiego miasteczka Powiedz mi dlaczego Jagiellonia będzie grała w pucharach a Motor jest w której tam lidze.... A po trzecie 70% to większość a mamy demokrację więc się musisz dostosować do większych i silniejszych. Czy ci się to podoba czy nie.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5