Więcej
  Komentarze
  W takich niecodziennych warunkach normalnie zawisnąłbym na słuchawie za 1200.
  @cuddles.best Zbuduj za swoje biurowiec i daj za pracę na słuchawce 5000, w czym problem? Ano tak, gadać każdy może. Typowy zawistnik pilnujący by pod każdym artykułem była odpowiednia ilość jadu i smrodu. Nie pozdrawiam.
  już oceniałe(a)ś
  13
  10
  @dreamliner_z_luz Sorry, nie mam na biurowiec (czyli praktycznie się nie liczę w neoliberalnym dreamlandzie), a nawet gdybym miał, to nie bym go w Kozim Grodzie nie postawił, bo nie wiem, jak załatwić sobie włączenie do SSE czy długoterminowy najem od jednostek samorządu jeszcze przed wbiciem łopaty. Ale, ale - dajmy na LUZ i zajmijmy się liczeniem PAX-ów na NASZYM aeroporcie.
  już oceniałe(a)ś
  9
  14
  No dobrze, ale dlaczego na stronie głównej opatrzono ten artykuł podpisem "Inwestycja na CZUBACH"? Gdzie czuby, gdzie Czechów - gdzie Rzym, gdzie Krym?
  już oceniałe(a)ś
  18
  2
  Jaka znowu praca? W lokalach biurowych do wynajęcia? Potrzebny jest jeszcze ten chętny do wynajęcia. Wystarczy przejść się choćby po Zana - banery z ofertami powierzchni biurowych. Na dodatek powstają biurowce "strefy ekonomicznej" na Helenowie...i Warszawa za rogatkami...
  już oceniałe(a)ś
  17
  3
  Piękna wizualizacja... ale, ale, pamiętacie wizualizację Felicity? Szkło, fontanna, wręcz instalacja artystyczna... A mamy blachopudełko (trochę ozdobione "sosnowymi" wspornikami) typowe dla współczesnych świątyń handlu. Mam nadzieję, że tym razem realizacja będzie wyglądała jak ta wizualizacja.
  już oceniałe(a)ś
  16
  3
  Malkontenci do dzieła! Storpedować artykuł! cuddles.best najszybszy, dać mu medal za czujność!
  już oceniałe(a)ś
  18
  9
  Wygląda to naprawdę pięknie. Brawo Lublin. Od 6 lat to miasto zaczyna nieźle rozrabiać :) Serce się raduje gdy się czyta takie informacje. Jeszcze większy kompleks powstanie na Helenowie. Na Felinie Panatoni buduje na kilkunastu hektarach park przemysłowy. Da się w Lublinie? Da się!
  już oceniałe(a)ś
  24
  16
  Rewelacja ! Same obiekty to na prawdę architektoniczny światowy poziom, jeśli tylko wykonanie i jakość materiałów nie będzie odbiegała od projektu to będziemy mieli świetny obrazek biznesowego Lublina. Rozumiem, że malkontenci woleli by pomniki... To jest czyjaś prywatna inwestycja i jeśli ktoś wsadza w to tak bajeczne sumy to na pewno nie po to aby biurowce stały puste.... Lublin ma olbrzymi potencjał, a takie obiekty pozwalają go wykorzystać.
  już oceniałe(a)ś
  19
  12
  Brak autostrady, lotnisko tylko z nazwy, bliskość stolicy kraju która "drenuje"... Dużo pustostanów widze. Będzie jak z frekwencją na Arenie Lublin podczas koncertu Boba Gendolfa :)-
  @Pisul Maximus No lotnisko to zakompleksiony trolu z Rzeszowa niedługo będzie miało więcej połączeń niż wasze :) Klęknij przed stolicą Polski Wschodniej, bobku z miasta gdzie duża jest tylko cip....ka :)
  już oceniałe(a)ś
  7
  5
  @zadrykoza Co do lotniska słyszałem że autobusami LOT ma zawozić pasażerów z Lublina do Warszawy na prawdziwe lotnisko.
  już oceniałe(a)ś
  5
  10
  @Pisul Maximus a czytałes na stronie nowiny.pl że jest projekt aby Rzeszów przestał być stolicą Podkarpacia? Podzielą was między Lublin i Kraków :) hihihi, kiepsko skończy twoja matropolia :)
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  @zadrykoza Od 2 tygodni z TVP1, TVP2, TVP Info z map Polski zniknął Lublin! Sam sprawdz jakie miasta tylko się liczą. Lublin traci rok w rok około 5 tyś mieszkańców. Doszło do tego że w wikipedi usuwają statystyki tak jest żle. Rzeszów do czerwca już na plusie 3900 meldunków. A to dopiero pół roku. Za 15 lat będzie miał tyle co Lublin a nawet wcześniej bo czeka powiększenie o Krasne i Trzebownisko. Przykro mi Lublin umiera.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @Pisul Maximus nowiny.pl - wygugluj przy 12 wojeództwach Rzeszów przestanie być stolicą wojeówdztwa. Przykro mi, Rzeszó jest, był będzie wiochą, tym bardziej że przyłącza kolejne wiochy. Podział województwa między Lublin i Kraków.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @zadrykoza Wpisująć "Mapa Polski 12 województw" w gogle podkarpacie jak było tak jest. Ale już lubelskie podzielone między mazowieckie a podkarpackie. Sam sprawdz w google. Tylko jak się lublin wyludni czy będzie miało sens rozparcelowac pustostany?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @Pisul Maximus A ja słyszałem, że jak na stadionie Stali Rzeszów był połączony koncert U2 i Madonny, to przyjechało na niego 2 miliony ludzi. A Wasze lotnisko bez problemu wyrobiło z przyjęciem na to wydarzenie 4.358 operacji lotniczych jednego dnia. Pozostały milion przyjechał autostradą, zaparkował w centrum i nic się nie zakorkowało. Ponoć wszyscy byli tak zauroczeni Rzeszowem, że postanowili tam zostać na stałe, a samoloty odleciały puste i wrócą z kolejnymi nowymi osadnikami. Po tej operacji Rzeszów stoi w jednym rzędzie już nawet nie z Warszawą, ale z Londynem, Nowym Jorkiem i Tokio. W tym zestawieniu jest nawet na pudle i to wcale nie na najniższym stopniu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1