Więcej
  Komentarze
  IMHO kolejność powinna być raczej odwrotna: ciekawe i bezpretensjonalne ze znakami diakrytycznymi (chociaż w Lublinie powinna być raczej jeszcze literka hebrajska i cyrylica), sympatyczna z drzewem, prosta i nośna ze "spinaczem", natomiast czerwona plama kolarzy się dokładnie z niczym. A nawet, jeżeli z kształtem budynku, to co z tego? Czy Gazeta może podrążyć temat i uzyskać od komisji szersze uzasadnienie?
  @krakow_biezanow_drozdzownia A może wtedy (tj. z literką hebrajską i bukwą) byłaby zbyt dosłowna i dopowiedziana... W każdym razie to najciekawsza, niebanalna propozycja.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @krakow_biezanow_drozdzownia Owa czerwona plama ma przypominać lubliniankom o tym, że zbliża się okres i pora na PMS ;)
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @cud_malina Mimo wszystko trochę to lepsze niż: [edit] GazWyb blokuje linki, także do swoich stron! Jeżeli nie znasz sprawy, wpisz w googla np. "pomorskie logo gacie".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @krakow_biezanow_drozdzownia Dla faceta: z pewnością. Dla kobiety: może minimalnie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Czy wśród nadesłanych propozycji były jakieś ładne/fajne/ciekawe?
  @lewiatanlbn były ale jury to nowocześni dizajnerzy bez krzty zrozumienia po co to się robi.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @lewiatanlbn drzewko jest ok. choć, wg mnie, kojarzy się z QR kodem. reszta jak ktoś słusznie zauważył, to przerost treści, którą autor musi dopowiedzieć, bo widz nigdy sam jej nie zauważy, nad formą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @pushit Przerost formy nad treścią. Nie odwrotnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  taki to komentarz zamieściłem 22 czerwca na stronie FB CSK: " oj oj, patrząc na skład komisji konkursowej i wcześniejsze doświadczenia z konkursami przy tym składzie (cząstkowym) to wygra prosta, jednokolorowa (czarna) bryła geometryczna. Mam nadzieję że Sławek Plewko ze swym doświadczeniem jako grafik warsztatowy nie da się stłamsić i nie pozwoli wybrać minimalizmu z przerostem treści nad formą. NIECH ŻYJĄ COPYWRITERZY to oni dziś wygrywają konkursy graficzne, bo sztuką jest napisać kreatywny opis o figurze geometrycznej … Wezmę udział, choć znam finał konkursu Proste, geometryczne, jednobarwne LOGO. Oj, obym się pomylił … nie pomyliłem się …
  już oceniałe(a)ś
  25
  2
  "Nowe" logo to czerwony burak - symbol CSK i komisji konkursowej. Taki jest jego sens.
  już oceniałe(a)ś
  14
  1
  Dla mnie wygląda to jak logo TV Puls po heblowaniu.
  już oceniałe(a)ś
  14
  1
  Moim zdaniem, jeżeli już cokolwiek z tych propozycji powinno zostać logo CSK to akurat nie ta krwawa plama tylko logo pana Hadriana. Ale jak chcecie mieć logo w kształcie odwróconego gumofilca, podobnego do tego który ponoć tak świetnie oddaje klimat i tradycję Lubelszczyzny (chyba peeselowską), to czemu nie...
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Pierwsze i drugie odczytanie i skojarzenia wybranego logo - obciosany z lekka symbol serca co na boku spoczywa :> ... albo plama krwi :|
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  W dzisiejszych czasach im coś dziwniejsze, bardziej pozbawione treści, tym lepsze. Dla mnie każda z tych propozycji to silenie się na oryginalność.
  już oceniałe(a)ś
  8
  3