Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Kiedy miasto wyda pocztówki ze zdjęciem Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Albo chociaż kalendarz?
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Fajnie, że to mamy - tylko kiedy zbankrutujemy?
  @dziki_truten Na razie dług 1 miliard 200 mln. Pierwsze bilety mpk po 5 zł a potem Żuku wprowadzi podatek katastralny i zabierze wille na długi Lubliniakom.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @Pisul Maximus … no ktoś za świecidełka będzie musiał zapłacić.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @Pisul Maximus Nie wprowadzi - nie ma takiej mocy prawnej i nie wille, ale mieszkania w bieda blokach, które okażą się warte tyle co Luwr.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Aquapark robi wrażenie. Połączenie dziwacznych i różnorodnych kształtów oraz niebieskawych szklanych elewacji w stylu polskiego wczesnego kapitalizmu lat 90. Do tego sama funkcja - aquapark - czyni z tego miejsca symbol złego gospodarowania funduszami europejskimi. Oczywiście nieco przesadzam - nie znam sytuacji na tyle, by określić, czy w takim dużym mieście inwestycja nie jest uzasadniona; patrzę na nią z punktu widzenia "jak to wygląda" a nie "jak jest naprawdę". Niewątpliwy plus natomiast za lokalizację - powstaje w tej okolicy cała strefa sportowo-rekreacyjno-rozrywkowa (stadiony żużlowy i piłkarski, baseny, aquapark, Targi Lublin, duży park, bulwary nad rzeką Bystrzycą. www.facebook.com/miastomiastmiasta
  @ks.krupinski Coś jak Solpol we Wrocławiu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  CSK - kilkadziesiąt innych instytucji???? Rzetelności trochę! CSK, Tetatr i Filharmonia będą mieć tam siedzibę.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Pytanie o rynek - czemu takie inwestycje nie powstają na bazie już istniejących. Widzieliście ile hal ma JARTOM, hal wolnych, w bardzo dobrym standardzie? Rynek czeka na takie przejęcia i raczej musi się zacząć dziać. Pytanie brzmi - kiedy?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Do wszystkiego będziecie dokładać naiwni lubelscy podatnicy. Władzom przy korycie usilnie zależy abyście się nigdy nie wzbogacili , tylko zostali najbiedniejszym regionem w Eurolandzie. Będziecie lizać te inwestycyjne cukierki przez szybkę i płacić na ich utrzymanie.
  już oceniałe(a)ś
  8
  8
  Kiedyś Lublin był taki "wsamraśny", nie to co teraz. Na co komu te wszystkie "wypaśne" drogi, zajezdnie i baseny?
  już oceniałe(a)ś
  9
  9
  Tak pokrótce, to budowa galerii handlowych nie jest zadaniem własnych JST. W kwestii trolejbusów Lublin ma najwyższą w kraju tzw. "wozokilometru", a nowy szpital żeby mieć kontrakty i pieniądze musi wchłonąć placówki zadłużone w... parabankach. Resztę zestawienia zostawiam, bo nigdy nie uważałem żeby cel uświęcał środki...
  już oceniałe(a)ś
  7
  7