Więcej
  Komentarze
  Dzień dobry :) Lublin jak zawsze liderem na Wschodzie :)
  już oceniałe(a)ś
  7
  6
  Tak tylko mimo usilnej pracy obsługi wieśniaki nanosili tyle piachu i innego syfu, że aż ciężko było patrzeć... podłoga w szatniach i prze to też korytarz prowadzący na część rekreacyjną były pokryte brudem z niezmienionego obuwia...
  No a czego ty się spodziewałeś? To co mnie zaskoczyło, to brak obowiązku w głównym basenie posiadania czepków, w którym już regularnie trenują pływacy. Zaraz niektórzy powiedzą, że taki trend ale ja się z nim nie zgadzam tutaj jeszcze nie dorośliśmy do światowych trendów i jeszcze trudno nam załapać żeby na basen przychodzić np bez makijażu a przed wejściem do wody żeby się przynajmniej opłukać. Przy takiej ilości ludzi o grzyba na ciele będzie lub pływanie w tłustej plamie makijażowej bardzo łatwo (wystarczy odwiedzić inne komercyjne baseny w tym mieście żeby poznać jego kulturę). Nooooo mogę powiedzieć jeszcze o totalnej porażce inwestycji - suszarki to największa amatorka tego obiektu, raz że nie wydajne to z doświadczenia powiem że ci wszyscy ludzie co pierwszy raz zobaczą coś takiego niedługo powyłamują haczyki, do wieszania rurek oraz je pourywają.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @josek4 Zgadam się całkowicie. Odnośnie makijażu wystarczy pójść do spa orkana gdzie ludzie chodzą żeby się pokazać, a woda w jacuzzi wygląda jak rosół z tłustej kury... Wracając do Aqua to zauważyłem też, że jeśli pod prysznicem jest więcej osób to woda praktycznie nie chce lecieć.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @gazeciarz777 Spokojnie, kiedy po efekcie "nowości" frekwencja już spadnie do zakładanego, (jak widać na tym przykładzie - zakładanego zapewne od samego początku) poziomu, woda pewno poleci mocno. Podobnie jak mocno polecą wpływy ze sprzedaży biletów. W końcu obiekt ten, w duchu bizancjum lubelskiego, wybudowano nie po to, aby plebs tam się nałaził.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Czy w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, środe, czwartek dla 3 może 4 ludzi warto będzie podgrzewać milion m3 wody? Trzeba za wczasu w UM mobilizować urzędników i na siłe ich dzieci zawozić w tygodniu bo fotografują.
  @Pisul Maximus Promocje sie skończą i nie ma bata PLAJTA.
  już oceniałe(a)ś
  3
  6