Więcej
  Komentarze
  "z niemiecką potęgo" - chyba czas umierać
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Zaraz, zaraz a gdzież nasz "ukochany" dekomunizator ? Wybawca lewicy. Dlaczego ranking go nie uwzględnia ? Janusz gdzie jesteś ? Co tam u twojego guru indyjskiego słychać ? Coś ci doradził ? Nie mów, że się przestraszyłeś PiS ? No nie wierzę :) Janusz bądź mężczyzną :) Swoją drogą, a dlaczego to nie ma słowa o Januszu w zestawieniu ?
  @kletos ale o którego Janusza chodzi? bo Palikot jest na slajdzie 3.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ptak_dodo To zestawienie już kiedyś było, ale bez Palikota, teraz go uwzględnili. Mój komentarz był do zestawienia wcześniejszego, które Janusza P. nie uwzględniało. Niestety Janusz teraz nie chciał nic powiedzieć. Jak PiS przegra wybory, to może wtedy coś powie :) Janusz czekamy na twoje "dowcipy" itp., no w ogóle czekamy, no przecież nie boisz się PIS ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A słynny poseł z Biłgoraja (sumie to nawet dwóch)?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Nowo utworzony Departament Certyfikacji... Ile tysięcy darmozjadów karmi nasz budżet? Emerytury byłyby o 500 złotych wyższe gdyby nie te przechowalnie dla znajomych.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  zapomnieli o regionie który ich wybrał
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Te gwiazdy mieniące się "wybrańcami narodu" nie mają innego pomysłu na życie niż życie na koszt podatnika.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  wszyscy (bez jednego) nabyli odpowiednie kwalifikacje(czytaj: poznali odpowiednich ludzi) i z oddaniem będą pracować w służbie publicznej. Oczywiście dla naszego dobra.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Które z zajęć było dodatkowe
  już oceniałe(a)ś
  0
  0