Więcej
  Komentarze
  Genialny wpis Janka Kowalskiego. Zamiast budować stadion, aquapark czy remontować Litewski należało wydać pieniądze na wynajęcie osiłków, którzy prywatnych właścicieli kamienic zmuszą do regularnego sprzątania swoich włości oraz wizyty w LeroyMerlin celem zakupu wiaderek z farbami. Janku a poza tym wszyscy zdrowi?
  @dreamliner_z_luz Zrujnowane ulice i kamienice Starego Miasta,żenujące,śmierdzące okolice Lubartowskiej,dworca PKS i PKP,itp.,to po prostu dowód na zacofanie tego miasta.Najpierw się sprząta,potem inwestuje,na końcu świętuje.Ale,podobno,mądrzy ludzie żyją w brudzie...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Jan Kowalski a co w Glasgow nie ma pływalni, stadionu, fontann ? Ja wiem że Ty byś chciał przyjechać z Europy i rzucać Funty na lewo i prawo i pokazać że król nadjechał i złotem płaci
  @Michał Ostrowski Chodzi o kolejność działań i bezsens wydawania publicznych pieniędzy na ogromnie kosztowne obiekty, których obecność nie zatuszuje brudu i bałaganu w Lublinie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Można odnieść wrażenie, że od 1956 roku niewiele się zmieniło na Lubelskiej Starówce
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Miło,że zdecydowaliście się o tym brudzie napisać. Jak daleko jest do ratusza ? No tak, władza lokalna jest dalekowzroczna...Stadion,pływalnia,fontanna - nie ma sprawy. ZA DOWOLNĄ kasę. Ale żeby tak pozamiatać, usunąć budy ohydne z okolic dworca PKS ???
  już oceniałe(a)ś
  0
  1