Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie będę odpowiadał na inwektywy i pokrzykiwania. Sądzę, że mamy prawo wiedzieć, w jakim celu i w jakiej kwocie wydawane są publiczne pieniądze. Tylko tyle i aż tyle....
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jaką kwotę pieniędzy publicznych przelano Pływaczce ? Jaki był cel tego wydatku? jaki jest (będzie ) owego przekazania publicznych pieniędzy efekt (poza zdjęciami w gazecie) ??? Wie ktoś ? A może to Państwo Dziennikarze wykonają swoją pracę i dadzą odpowiedzi ( zamiast tylko cieszyć się ze zdjęć ) ?
  @Jan Kowalski A jaki jest cel istnienia twojego na tym świecie. A już wiem PERMANENTNE NARZEKANIE!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @Jan Kowalski ech ty nędzna i żałosna podobizno człowieka, a może Otylia zostawiła w Lublinie pieniądze? ale co tam, grunt że sobie ponarzekałeś, dzień udany. To jeszcze cmoknij kurdupla w (sam sobie wybierz w co ) to będziesz miał cudowny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @Jan Kowalski Jeden efekt już jest: Rozwijacz rozbłysnął światłem odbitym od przygasającej celebrytki. Można się domyślać, że albo poszła kasa z funduszu "promocji", albo też planowany jest jakiś wspólny geszefcik - przecież w neoliberalizmie takich "misiów" nie buduje się dla plebsu, tylko po to, żeby jakiś kapitalista mógł sobie ponapychać kieszenie. A ten "reportaż" to typowy produkcyjniak.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  beton zamiast mózgu ....pytanie ..koleżanka żada pieniędzy jak cie odwiedza ???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0