Więcej
  Komentarze
  najwiecej mamy turystow na jednego mieszkanca w Lezajsku,tyle ze ci turysci niewiele zostawiaja
  @george1955 wina samorządu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W naszym regionie trudno liczyć na spektakularne osiągnięcia, bo tu po prostu nie ma po co przyjeżdżać. Zabytków mało, przyroda zniszczona przez rolnictwo, władze robią niewiele żeby przyciągnąć turystów. W rzeczywistości jest jeszcze gorzej niż wskazuje statystyka. Gdyby sprawdzić kto tak naprawdę przyjeżdża, to okazałoby się, że większość "turystów" to biznesmeni zza Buga albo przedstawiciele handlowi w podróży służbowej. Czas już skończyć z tymi mrzonkami o kasie z turystyki i postawić na inną drogę rozwoju regionu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Buraczyland zawsze cos nowego......
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Opolskie na pierwszym miejscu bo to turyści odwiedzający kolegów krewnych i dawniejsi mieszkańcy Opolszczyzny .
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Znowu LU gorzej od RZ. Czy już przywykli? Jakby nie chciało sie Wam kilkać: 3 Miejsce: Pomorskie Powody do zadowolenia mogą mieć w województwie pomorskim. Liczba udzielonych noclegów wyniosła tu 7,9 miliona. Trzecie miejsce w kraju pomorskie zajęło, jeśli chodzi o wzrost liczby turystów w porównaniu do 2014 roku (11,1 proc.). Stopień wypełnienia miejsc noclegowych wyniósł 40,2 proc. 2 Miejsce: Podkarpacie Województwo podkarpackie odnotowało DRUGI NAJWYŻSZY wzrost udzielonych noclegów - 11,2 proc. Samych noclegów udzielono tam blisko 2,8 miliona. Stopień wypełnienia dostępnych miejsc noclegowych wyniósł 31,6 proc. 1 Miejsce: Opolskie 17,3 proc. - o tyle wzrosła liczba udzielonych noclegów w województwie opolskim. To NAJLEPSZY WYNIK w skali całego kraju. Natomiast w pozostałych dwóch względach najmniejszy region w Polsce odnotował najniższe wyniki. Liczba udzielonych noclegów wyniosła 730 tysięcy. Zaś stopień wypełnienia dostępnych miejsc to ledwie 26,9 proc.
  @Pisul Maximus Eeee? Nie RZ lepszy od LU tylko mówimy o województwach. Ciekawe kto i po co miałby jechać i zwiedzać Rzeszów?
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @Pisul Maximus Pisul to taki nasz klaun rzeszowski szukający zaczepek, proszę na niego nie zwracać uwagi...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jeszcze parę miesiecy "dojnej zmiany" i turystów wymiecie jak miotłą.
  już oceniałe(a)ś
  8
  9
  Może i dobrze, że na przykład do Lublina nie dotarli jeszcze, specyficzni "turyści" angielscy, których ordynarne zachowanie jest przykrą codziennością w Krakowie.
  @ugi12 Ale kaska by się przydała ? ;-)
  już oceniałe(a)ś
  7
  7