Więcej
  Komentarze
  Bystrzyca jaka jest każdy widzi - most i tak trzeba wybudować i nie widzę tu jakichś powodów do wyśmiewania się.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Nie żebym miał coś przeciwko budowie, przebudowie, modernizacji i remontom dróg, chodników oraz mostów - szkoda tylko, że w lwiej części zadania te finansowane są ze środków publicznych, a nie inwestorów inwestycji niedrogowych. Kolejny raz my mieszkańcy jesteśmy tylko pretekstem dla tych, którym będą służyły tworzone właśnie nowe plany zagospodarowania przestrzennego tego obszaru.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W Lublinie według potrzeb i w odpowiedniej skali powstaje most dla Areny przyszłorocznych młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej na której wystąpi Reprezentacja Polski, w Rzeszowie głupota i gigantomania - zbudowali most wantowy nad szambem i rowem melioracyjnym, prowadzący donikąd i niesłużący nikomu : www.dron.rzeszow.pl/wp-content/gallery/most-im-tadeusza-mazowieckiego-w-rzeszowie/most-rzeszow.jpg Drugi rzeszowski most jest pomnikiem dla homoseksualistów: www.x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_80RCuuNqGyG1BFlR2ItRTkbn1D81wuey,wat.jpg?author=Akryl92&auth=5a0d17ab853dd85010919ca75c09d6c7 Teraz już wiecie dlaczego ta rzeszowska łajza (Pisul Maximus) próbuje znowu rozładowywać swoje frustracje i kompleksy na forum lubelskiej gazety.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Koniecznie zobaczcie zdjęcie nr. 5 co za bezmiar akwenu :) Że fotografowi udało się obiektywem ująć całość w jednym kadrze. Podobno budowlancy zamiast pracować śmieją się z rzeki. A jak kierownik przywiózł kapoki to już było za wiele. Turlali się wszyscy włacznie z inspektorem nazoru i inwestorem. Kocham Lublin!
  @Pisul Maximus Nie jesteśmy tak zajebistym miastem jak stolica Podkarpacia, PIS u nas nie może się przebić, więc Bóg nas pokarał takim niewielkim ściekiem. U was to hajlajf - kilkanaście metrów szerokości, ze 2 m głębokości to i barki z transportem zapieprzają jak głupie. Gdybyśmy mieli takiego gospodarza jak Tadek to w najszerszym miejscu wybudowalibyśmy coś na wzór Brooklyn Bridge, niekoniecznie odpowiadającym lokalnym potrzebom. Ale czego się nie robi, żeby pokazać, że się ma dużego ptaka. Wiejskim (wkrótce miastowym) dziewuchom z "Bzdzianki" to imponuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Ten facet w brązowej koszuli zasłonił rzeke :) Czy to rów melioracyjny? Przecież rekord skoku w dal wynosi 8.95m. A wrzucić w "rzeke" beton od szamba troche tłucznia i auta przejadą przez tą amazonke.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4