Więcej
  Komentarze
  To jakiś zorganizowany (pewno przez pisiaków lub innych nieudaczników, którzy nie rozumieją, na czym polegać MUSI rozwijanie Koziego Grodu) atak propagandowy. Nasza Arena wkrótce będzie, pomimo braku kooperacji ze strony populacji, przynosić zyski - jeszcze zobaczycie niedowiarki, miłośnicy Pruszona!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  nie bójcie się pokazywać tych pustych trybun nie ukryjecie prawdy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szanowni Państwo już przestańcie tworzyć te teksty pochwalne pokazywać pełne trybuny z barażu Motoru. To już dawno przekroczyło śmieszność to jest żałosne. Jeśli baraż o 3 ligę przyciąga prawie 200% więcej ludzi niż ekstraklasa to dało to odpowiedź znaną przed tym piknikiem. Nie ma i nie będzie zgody na Górnika w Lublinie.Nie ma zgody na żadne fuzje. Te jedno groszówki to był pikuś.Z Motorem tak to nie przejdzie.Nie po to kibice lata temu za własną kasę finansowali piłkarzom wyjazd na mecz by grupa biznesmenów robiła sobie cyrk
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Widzisz przedstawienie, nie widzisz rzeczy" - Wieki Szu. Ci, którzy chcą wiedzieć o co faktycznie toczy się gra, powinni zobaczyć sprawozdania finansowe wszystkich podmiotów, których dotyczy te przestawienie. Poznanie zaś szczegółów w postaci wysokości dotacji celowych pochodzących ze środków publicznych może budzić przerażenie - szczególnie w rachunku końcowym w postaci skumulowanych strat. Zakończenie tego przedstawienia poznamy po upublicznieniu nowych planów zagospodarowanie dla obszaru, któremu możliwość przeznaczenia zmienił nowy stadion. Niech się komedia gra!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1