Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Olaboga! Przecież wcześniej wszystko było krystalicznie czyste, żadnego nepotyzmu, rodzin, bratanków. Liczyły się tylko kompetencje. A już w ogóle nie miało znaczenia to, że ktoś należał np. do PSL. Brawo gazeto za czujność, tak trzymać aż do końca.
  @pcat Ale miało być inaczej a jest gorzej pis-idzie na całego nie liczy się wykształcenie tylko z pis-u
  już oceniałe(a)ś
  9
  11
  @pcat Ten tam postawiony pisdzielec jest specjalistą od gazów, tych wypuszczanych przez niego.
  już oceniałe(a)ś
  2
  11
  Trzeba było napiętnować 27 lat temu, a nie bronić wtedy tych, którzy implementowali nam mechanizmy zorganizowanych grup w administracji, przy których czerwieni się komunistyczna nomenklatura.
  już oceniałe(a)ś
  8
  3
  Prawo Archimedesa działa w najlepsze" Im mniej wiedzy i kompetencji to wyższe stanowisko decyzyjne"
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "W liście przesłanym do naszej redakcji pracownicy lubelskiego zakładu piszą..." dobre sobie..., pracownicy piszą... Tylko kto im dyktuje? Panie Dumkiewicz, sporo pracy jest do zrobienia w Gazowni, a opór przed zmianami twardy. Rodzina się zasiedziała. Powodzenia!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A jest na to wszystko prosty "patent" wystarczy zakaz glosowania w wyborach dla pracownikow "budzetowki" i spulek skarbu panstwa dla pracownikow od kierownika wzwyz no i ich rodzin.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Można mówić różne rzeczy na temat ludzi z PIS. Jednego nie można im zarzucić. Złego słowa nie można powiedzieć na temat wspierania swoich rodzin, bliskich, etc.. Podobnie jak poprzednie ekipy rządzące wpychają swoich na ciepłe posadki. Jednak w odróżnieniu od poprzedników robią to na kosmiczną skalę. Co to będzie jak ciepłych posadek zabraknie ? Zaczną się walki bratobójcze ? Moim zdanie nie. PIS zacznie tworzyć nowe posadki. 81 % populaci będzie musiało zapracować na 19% nierobów i tego ciężaru nie udźwignie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  mówicie że tak byłoza po psl i sld ale PiS został wybrany bo mowił że z tym skończy a jest jeszcze gorzej w urzędach wymieniają nawet kierowników sekcji nie mówiąc juz o kierownikach wydziałów i dyrektorach z tym sie nic juz nie a zdrobić grunt żeby obsadzali ludźmi komptetntnymi a tak jest niezwasze
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  Miałem (nie)wątpliwą przyjemność poznać Pana DD jako dyrektora jednego z Dept. w UMWL. Jako jego pracownik, muszę powiedzieć, że tak skrajnej niekompetencji, buty, chamstwa, arogancji szukać ze świeczką. Rozumiem, że przez te kilka lat, pracy na swoim, wyrobił się już dobrze ... jak gów.o w betoniarce.
  @t-r-h To znaczy że nic się nie zmienił. Na studiach był taki sam...
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  @t-r-h nie mogą przeżyć ze wszedł do kierownictwa PSG ktos z poza klanu ktory do tej pory mial monopol na gaz
  już oceniałe(a)ś
  0
  5
  @Ryszard Ochócki Chociaż był na studiach....
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @januszpolecki Dobra Robotę robi. ale klanom to nie w smak ze ktos od 25 lat zainteresował jak sie wygodnie ustawili w gazowni. szkoda tylko ze gazeta o pisząc o powiazaniach rodzinnych zapomina o tym co sie działo w gazowni przez ostanie lata
  już oceniałe(a)ś
  1
  2