Więcej
  Komentarze
  Tja... Poza infrastrukturą niczym szczególnym nie wyróżnia się to miejsce. Seal grubo przepłacona gwiazda. Panie Franaszek rozumiem, ze całował się Pan po raz pierwszy przy tym utworze, ale to chyba zbyt wielki kaprys wydany z pieniądzy podatników?! Dlaczego nic nie mówi się o tym jak światowo nie radzą sobie z funkcją Pan Franaszek i Pani Wybacz. Jak zatrudnia się swoich znajomych i z polecenia urzedniczego? O tym jak pracują ludzie bez doświadczenia. Dlaczego nie mówi się o tym, że bez propozycji zewnetrznych partnerów jak Rozdroża, Konfrontacje teatralne, Lubelski Teatr Tańca, Gardzienice oraz firm które korzystają z CSK na zasadach wynajmu nie byłoby tak napradę 90% tego dobrego programu?! Trzy ule na których zarobił partner Pani dyrektor to chyba nie jest super atrakcja czy Salgado do którego montażu zatrudniła połowę swoich znajomych a wystawy nie dało się oglądac bo tak się odbijały prace na sobie...Amatorka ludzi układu!
  @karol77 imponująca wiedza, naprawdę podziwiam. Chyba jakaś urażona ambicja, no i się ulało?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Oj no już może bez przesady! :) To świetnie, że mamy w Lublinie nowe miejsce. Ale Gentleman grał już w Lublinie kilka lat wstecz. CocoRosie to zasługa festiwalu KODY, a ten funkcjonuje w Lublinie już od kilku dobrych lat. A jeśli Einstürzende Neubauten to nie jest poziom światowy, to ja już nie wiem co jest, skoro dopiero teraz zrobiło się światowo. ;)
  @ailin Zgadzam się. "CocoRosie to zasługa festiwalu KODY, a ten funkcjonuje w Lublinie już od kilku dobrych lat" - i tu organizatorem są Rozdroża a nie CSK, jak sugeruje artykuł.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Dokładnie TAK 100% zgoda, dzięki CSK coś się dzieje w Lublinie - w końcu! SUper imprezy, wystawy koncerty! Nikt by o tym mieście nie słyszał , gdyby nie gwiazdy własnie jak SEAL, czy Gentleman, znajomi z całej Polski wpadali na te imprezki. BRAWO i tak trzymać!
  @tylkopiwaregionalne już dawno miasto ściąga świetnych artystów na przykład podczas Innych Brzmień. jak byłam w zeszłym roku na tym festiwalu to słyszałam wokół siebie więcej obcokrajowców niż Polaków, którzy specjalnie musieli tu przyjechać właśnie z tej okazji
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Bez, kurde, przesady. Jakby taki Apparat przyjechał czy Claro Intelecto, czy dziesiątki podobnych to dało by rade. Dobór,że tak powiem mało świadomy, tego co nowoczesne w muzyce na świecie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  bo przed powstaniem CSK nie było światowo, nie grały żadne gwiazdy... ile mieszkańcy woj. lubelskiego zapłacili za ten pochwalny materiał?
  @marcelkakkk dokładnie! Artykuł powinien miec dopisek: sponsorowany
  już oceniałe(a)ś
  0
  0