Więcej
  Komentarze
  3-4 loty dziennie tanimi liniami? potrzebna rozbudowa? flightradar24.com/airport/luz/departures
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No i fajnie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przy okazji rozbudowy nie zapomnijcie o dzieciach! Miejscach do ich: karmienia (tez i piersią), przewijania oraz zabawy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  niedługo nie bedzie dzie latać jak WB wyjdzie z ue
  @kapitan_rzbik trasa do Izraela będzie miała wzięcie, jak PiS zostanie postawiony przed sądem. PAD ucieknie za teściami i żoną, a za nim reszta. wróżę 3-4 loty dziennie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy będzie taras widokowy dostępny dla wszystkich? Takie Tanzanian jest na lotnisku w Dortmundzie i dużo ludzi korzysta z tego tarasu oglądając lotnisko i samoloty. Od wiosny do jesieni można na tym tarasie zamówić coś z Kawiarni, która jest na tym tarasie. W Świdniku ludzie stoją za stalowym płotem z dala od lotniska i nie wiele widzą.
  @mam1956 Takie rozwiązanie jest na lotnisku w Dortmundzie ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tylko 5M? Czyżby fantazja betonowego słoneczka obdarzonego kartą kredytową bez limitu (do czasu) chwilowo przygasła?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chyba urzędnicy nie mają się już gdzie pomieścić.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czegoś nie rozumiem. Pierwotny projekt został okrojony, bo był rzekomo za bardzo wypaśny, jednocześnie nie zrealizowano założeń co do ilości obsłużonych pasażerów przez co grozi nam konieczność zwrotu dotacji, a teraz okazuje się, że mimo to trzeba rozbudowywać?
  @bob2436 > nie zrealizowano założeń co do ilości obsłużonych pasażerów otóż zrealizowano. tyle że te założenia były rozłożone na lata, więc docelowa liczba pasażerów nie została osiągnięta, natomiast według planów rozwoju lotniska, na ten moment, jesteśmy nad kreską.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0