Więcej
  Komentarze
  AZS, SM Czuby... i jacyś nieliczący się beneficjenci... pewnie obywatele drugiego sortu. Sorry, ale to przestaje być śmieszne. To ma być budżet obywatelski, a nie budżet przechwytywany przez organizacje sprawne w wymuszaniu głosów.
  @qqbek Dokładnie - dobry pomysł ale całkiem wypaczony w tym roku...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @qqbek Również tak uważam, wygrały projekty chwilowe i "uprzyjemniające" pobyt studentów (w większości) w mieście. A problem tragicznej infrastruktury parkingowej na wielu osiedlach pozostał nieruszony.. student przyjedzie, pobawi się i pojedzie a reszta dalej będzie mogła normalnie zaparkować samochód tylko w wakacje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @saddam82 widocznie tak ludzie chcieli bo sudenci głosować nie mogą soro nie sątu zamledowani, trzba było działaśi namawiać na głowsowanie na budowe parkingów a nie teraz pier.. ć obywatelu pierwszego sortu idź na skarge to jarka
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kapitan_rzbik Ja tez nie jestem w Lublinie zameldowany ale mieszkam tu i pracuje 10 lat i co ciekawe mogłem zagłosować. Co do dalszej części Twojego posta to nie skomentuje wycieczek osobistych bo tylko świadczą o Twoim poziomie i niestety "szerloku" i tym razem twoja dedukcja cie zawiodla.. jestem z tego drugiego sortu..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kapitan_rzbik Wyobraź sobie prostaku (bo inaczej twojej postawy nie można nazwać), że wystarczyło tylko pesel wpisać - wiec nikt nie sprawdzał gdzie kto mieszka i w ten sposób ważności głosu. Poza tym pomyśl - kogo interesuje co się dzieje w Lublinie w związku z BO jeśli w nim nie spędza czasu? A tak poza tym to niezły rym na koniec. :D (no i jeszcze jedno żbik to się pisze trochę inaczej - niemniej elokwencji oraz pomysłowości ci nie brak).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0