Więcej
  Komentarze
  Dlaczego remont wodociągów na Poniatowskiego nie zostanie wykonany razem z remontem ulicy? Dwa razy ulica będzie rozkopana i zablokowana!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy ktoś może wyjaśnić, dlaczego część z tych prac ma zaczynać się po wakacjach? Czyli wtedy kiedy ruch wraca do miasta, a nie się z niego wynosi? Przecież to parodia, przez dwa miesiące kiedy dni długi, i pogoda przynajmniej w założeniu najkorzystniejsza można odwalić mnóstwo czasami najgorszej i dla wykonawcy i dla kierowców roboty.
  @gabriel no tak, bo wszystkie firmy budowlane zwiększają 3 krotnie zatrudnienie w wakacje, żeby tobie dogodzić. Cudów nie ma, prace trzeba rozłożyć na cały rok. Nie da się zrobić wszystkiego w wakacje, jak by wszyscy chcieli.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @zdunman Co Ty bredzisz człowieku. Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem, a pisałem o zaczynaniu prac w wakacje, kiedy jest najwygodniej, bo i ruch mniejszy i teoretycznie łatwiej o lepszą pogodę. A nie o kończeniu wszystkiego przez dwa miesiące. I tak mają mi dogadzać, bo robią to z kasy która idzie z moich podatków, a ja chce jak najszybciej i jak najwygodniej jeździć po Lublinie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W końcu porządna mapka. Brawo!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Rzeszów zazdrości, bo nie dość ,że ludzie tam (jak to na wsi) protestują przeciwko inwestycjom drogowym, to jeszcze im Jarek zabrał (słusznie) kasę na obwodnicę południową. Nie mogą nas dogonić, to muszą gdzieś wylać swoje żale :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  co da remont skoro Sowinskiego nie bedzie poszerzona ? wieczne korki nie znikną ,szczegolnie w czasie roku akademickiego;strata kasy miejskiej! Ratusz uległ presji niewielkiej grupce mieszkancow ,ktorzy nie zdają sobie sprawy z tego ze auta stojąc w korku bardziej zanieczyszczaja powietrze;poza tym kilka lat temu była podobnie bezsensownie remontowana Poniatowskiego ,ktorą mają jednak poszerzyc....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie potrzeba nic budować a ruch i tak się upłynni. Co roku ubywa ponad 15 tysięcy ludzi z Lublina! I to definitywnie wyprowadzka z wymeldowaniem. Mniej mieszkańców mniej aut na drogach. www.dziennikwschodni.pl/lublin/ile-osob-mieszka-w-lublinie-sa-juz-najswiezsze-dane-znowu-nas-ubylo,n,1000192687.html
  @Pisul Maximus Nie do końca masz rację. Populacja powiatu jednocześnie rośnie co świadczy o tym że wiele osób przeprowadza się na przedmieścia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Pisul Maximus Za to przybywa mieszkancow w podlubelskich gminach. niestety, tam nie przybywa zakladow pracy - w zwiazku z czym wszyscy dalej jeżdża do Lublina. Miasto zaradzi temu ubytkowi juz wkrotce - wszystkie gminy w promieniu 5km zostana przylaczone, podobnie jak w Rzeszowie ale z jedna drobna roznicą - tam "promień przylaczenia" siegal 100km od rzeźby vaginy...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @led47 Do tak pięknego miasta nie dziwota że ludzie lgną jak pszczoła do miodku: www.youtube.com/watch?v=rftL6oV4byE
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Pisul Maximus Gdzie Ty tam widzisz miasto? Prawdziwe miasto masz tutaj: www.youtube.com/watch?v=zQ-2AjnPRj4
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Bartosz Suchocki Sprawdź poziom depopulacji w calym regionie, bo najwyraźniej socjotechnika spowodowała mylą interpretacje rzeczywistości.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0