1. Jaja, 10 szt., klasa A - 4,59 zł, 2. Chrzan Rębek, 300 g - 2,99, 3. Kiełbasa biała parzona, 1 kg - 11,99, 4. Kiełbasa wiejska, 1 kg - 14,70, 5. Polędwica sopocka, 1 kg - 21,99, 6. Szynka domowa, 1 kg - 19,99, 7. Schab bez kości, 1 kg - 17,99, 8. Majonez dekoracyjny Winiary, 400 g - 3,99, 9. Margaryna Kasia, 250 g - 1,79, 10.Olej Kujawski, 1 l, - 9,89, 11. Mleko Łaciate UHT 2 %, 1 l - 2,99, 12. Śmietana Krasnystaw, 18%, 0,4 l, - 3,05, 13. Cukier kryształ, 1 kg - 5,99, 14. Mąka tortowa, 1 kg - 2,4, 15. Zielony groszek Pudliszki, 400 g - 2,99, 16. Kukurydza Pudliszki, 400 g - 3,99, 17. Rodzynki, 200 g - 2,86, 18. Mandarynki, 1 kg - 5,79, 19. Winogrona białe, 1 kg - 10,59, 20. Kawa Tchibo Family, 250 g - 8,99, 21. Herbata Saga, 100 torebek - 6,89, 22. Nałęczowianka gazowana, 1,5 l - 1,69, 23. Sok pomarańczowy Hortex 1 l - 4,39
RAZEM: 172,52 zł
Wszystkie komentarze