Wspólny koncert Doroty Miśkiewicz i Toninho Horty, spektakl "Odpowiedzialność" z historią kryzysu uchodźczego na białoruskiej granicy czy bitwa o kulturę z Joanną Kołaczkowską i Arturem Andrusem to tylko jedne z pierwszych wydarzeń nowego sezonu w Teatrze Starym.

Pierwszym wydarzeniem Teatru Starego po wakacyjnej przerwie będzie wtorkowy pokaz filmu "Blisko" Lucasa Dhonta. To niezwykle poruszająca opowieść o dorastaniu, przyjaźni i odpowiedzialności.

W przyszłym tygodniu Joanna Kołaczkowska i Artur Andrus opowiedzą o poczuciu humoru jako pancerzu na rzeczywistość. Scena należeć też będzie do Doroty Miśkiewicz, jednej z najważniejszych postaci polskiego jazzu i Toninho Horty, brazylijskiego gitarzysty, jednego z filarów latin jazzu w USA. Tydzień zakończy koncert kołysanek "Szukaj w snach" w wykonaniu Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Aleksandra Sobczak
Czytaj teraz
Więcej
    Komentarze